• Programma voor de komende 2 weken
  • WedstrijddatumCompetitiesoortKlasseWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    7 dec. 19:45regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO15-3 - Altius JO15-2R.W. (Rob) van de Grootevheenveld 3
    7 dec. 18:30regulierHoofdklasse (2e fase A-cat)Baarn sv JO14-1 - Hooglanderveen JO14-1S. (Seth) Visserveld 3 hoofdveld BAARN SV
    7 dec. 18:30regulier4e klasse (2e fase)Spakenburg JO14-2 - Hooglanderveen JO14-5H. (Hayrettin) Ikizkayaveld 4-Spakenburg
    7 dec. 19:00regulier1e klasse (2e fase)Hertha JO13-1 - Hooglanderveen JO13-2R. (Rene) Nobelveld 1 - Kunstgras
    7 dec. 18:30regulier5e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO13-7 - VSC JO13-1JMveld 3
    10 dec. 16:15regulierDivisie 3Hooglanderveen O23-1 - Jonathan O23-1veld 1
    10 dec. 16:45regulier1e klasseHooglanderveen O23-2 - Nieuwland ASC O23-2veld 4
    10 dec. 14:00regulier1e klasseNieuwland ASC O23-3 - Hooglanderveen O23-3N. (Nico) van der Werfveld 3
    10 dec. 14:30regulier4e klasse (2e fase)Roda '46 JO19-4 - Hooglanderveen JO19-1veld 6
    10 dec. 14:00regulierDivisie 6Hooglanderveen JO18-1 - RBC JO18-1J. (Johan) Hardemanveld 1
    10 dec. 16:45regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO18-2 - Soest SO JO18-2M.C. (Marcel) de Ridderveld 5
    10 dec. 13:00regulier2e klasse (2e fase)VOP JO18-1 - Hooglanderveen JO18-3veld 3
    10 dec. 14:30regulierDivisie 7SCH '44 JO17-1 - Hooglanderveen JO17-1J. (Joop) van Heumenveld 1
    10 dec. 15:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO17-2 - Bilt De FC JO17-2Afgeschermdveld 5
    10 dec. 16:15regulier2e klasse (2e fase)Baarn sv JO17-1 - Hooglanderveen JO17-3veld 3 hoofdveld BAARN SV
    10 dec. 14:30regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO17-4 - Roda '46 JO17-3veld 3
    10 dec. 12:00regulierDivisie 6Hooglanderveen JO16-1 - CSV'28 JO16-1G. (Gerben) Bosmaveld 1
    10 dec. 11:00regulier2e klasse (2e fase)NVC JO16-1 - Hooglanderveen JO16-2veld 2
    10 dec. 15:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO16-3 - Soest SO JO16-2G.G. (Gradus) Traaveld 4
    10 dec. 12:30regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO16-4 - 't Goy JO16-1S.G.W (Sam) Kokveld 2
    10 dec. 12:00regulier4e klasse (2e fase)Nieuwland ASC JO16-3 - Hooglanderveen JO16-5veld 3
    10 dec. 13:15regulierHoofdklasse (2e fase A-Cat)Hooglanderveen JO15-1 - CJVV JO15-1J. (Jessey) Geertsveld 4
    10 dec. 11:30regulier1e klasse (2e fase)VVZA JO15-1 - Hooglanderveen JO15-2C. (Connery) Smorenburgveld 4
    10 dec. 11:30regulier3e klasse (2e fase)TOV JO15-2 - Hooglanderveen JO15-3veld 5 BAARN SV / TOV
    10 dec. 13:30regulier3e klasse (2e fase)BFC JO15-4 - Hooglanderveen JO15-5J. (Jeroen) Versteegveld 3
    10 dec. 10:15regulierHoofdklasse (2e fase A-cat)Hooglanderveen JO14-1 - Roda '46 JO14-2S. (Stefan) Bakkerveld 1
    10 dec. 09:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO14-2 - DOVO JO14-2R. (Rutger) Van den Noortveld 2
    10 dec. 10:00regulier1e klasse (2e fase)TOV JO14-1 - Hooglanderveen JO14-3veld 5 BAARN SV / TOV
    10 dec. 09:00regulier3e klasse (2e fase)KVVA JO14-1 - Hooglanderveen JO14-4veld 1
    10 dec. 12:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO14-5 - Hooglanderveen JO14-6L. (Lars) Lammersveld 6
    10 dec. 08:30regulierHoofdklasse (2e fase A-cat)Hooglanderveen JO13-1 - Valleivogels JO13-1L. (Levi) van 't Woutveld 1
    10 dec. 11:00regulier1e klasse (2e fase)DWSM JO13-1 - Hooglanderveen JO13-206-veld 1-DWSM
    10 dec. 10:00regulier2e klasse (2e fase)CDW JO13-1 - Hooglanderveen JO13-3veld 2
    10 dec. 10:30regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO13-4 - Buitenboys sc. JO13-3veld 6
    10 dec. 11:30regulier4e klasse (2e fase)VOP JO13-2 - Hooglanderveen JO13-5veld 3
    10 dec. 11:00regulier5e klasse (2e fase)Musketiers JO13-1 - Hooglanderveen JO13-6veld 1-Oranje Wit-Musketiers
    10 dec. 13:45regulier5e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO13-7 - Loosdrecht JO13-2veld 6
    10 dec. 10:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO12-2 - VVZ '49 JO12-2veld 4 A
    10 dec. 10:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO12-3 - Soest SO JO12-2Afgeschermdveld 3 A
    10 dec. 10:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO12-4 - VOP JO12-1Afgeschermdveld 3 B
    10 dec. 10:00regulier3e klasse (2e fase)Hees JO12-1 - Hooglanderveen JO12-5veld 1 A
    10 dec. 09:45regulier5e klasse (2e fase)VRC JO12-5 - Hooglanderveen JO12-6veld 1 B
    10 dec. 13:00regulier5e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO12-7 - Baarn sv JO12-3veld 3 B
    10 dec. 08:30regulier6e klasse (2e fase)SVO HZM'22 MO12-1 - Hooglanderveen JO12-8veld 5-Huizen B - ingang IJsselmeerstraat 1
    10 dec. 08:30regulierHoofdklasse (2e fase)Hooglanderveen JO11-1 - SDO JO11-1L. (Liam) Landmanveld 4 B
    10 dec. 11:00regulierHoofdklasse (2e fase)NVC JO11-1 - Hooglanderveen JO11-2veld 3 A
    10 dec. 10:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO11-3 - Nieuwland ASC JO11-1veld 4 B
    10 dec. 11:30regulier3e klasse (2e fase)AFC Quick 1890 JO11-4 - Hooglanderveen JO11-4veld 4 A
    10 dec. 08:30regulier2e klasse (2e fase)Roda '46 JO11-5 - Hooglanderveen JO11-5veld 6 B
    10 dec. 08:30regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO11-6 - Nieuwland ASC JO11-4veld 3 B
    10 dec. 08:30regulier5e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO11-7 - Hoogland JO11-7veld 3 A
    10 dec. 09:45regulier5e klasse (2e fase)Hoogland JO11-4 - Hooglanderveen JO11-8veld 5 A
    10 dec. 08:45regulier5e klasse (2e fase)AFC Quick 1890 MO11-2 - Hooglanderveen JO11-9veld 3 A
    10 dec. 11:30regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO11-10 - VOP JO11-3veld 3 B
    10 dec. 08:30regulierHoofdklasse (2e fase)Hoogland JO10-1 - Hooglanderveen JO10-1veld 2 B2
    10 dec. 12:00regulierHoofdklasse (2e fase)Hooglanderveen JO10-2 - UVV JO10-1veld 5 B1
    10 dec. 12:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO10-3 - Loosdrecht JO10-1veld 5 A1
    10 dec. 11:00regulier2e klasse (2e fase)APWC JO10-1 - Hooglanderveen JO10-4veld 1 A1
    10 dec. 11:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO10-5 - Spakenburg JO10-3veld 5 B2
    10 dec. 12:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO10-6 - VVZ '49 JO10-4veld 5 A2
    10 dec. 10:00regulier5e klasse (2e fase)Achterveld JO10-2JM - Hooglanderveen JO10-7veld pupillen A1
    10 dec. 09:00regulier3e klasse (2e fase)VOP JO10-1 - Hooglanderveen JO10-8veld 3 A2
    10 dec. 08:30regulier4e klasse (2e fase)IJsselmeervogels JO10-6 - Hooglanderveen JO10-9veld 3-IJsselmeervogels B2
    10 dec. 09:00regulierHoofdklasse (2e fase)VVZA JO9-1 - Hooglanderveen JO9-1veld 4 B1
    10 dec. 11:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO9-2 - Woudenberg JO9-1veld 5 A1
    10 dec. 11:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO9-3 - Huizen JO9-2veld 5 B1
    10 dec. 09:30regulier2e klasse (2e fase)Baarn sv JO9-2 - Hooglanderveen JO9-4veld 3 hoofdveld BAARN SV A2
    10 dec. 10:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO9-5 - Hoogland JO9-4veld 5 A1
    10 dec. 08:30regulier4e klasse (2e fase)Roda 46 JO9-6JM - Hooglanderveen JO9-6veld 4 B1
    10 dec. 15:00regulier2e klasse (2e fase)DOSC JO9-2 - Hooglanderveen JO9-7veld 4 A1
    10 dec. 13:30regulier5e klasse (2e fase)Nieuwland ASC JO9-4 - Hooglanderveen JO9-8veld 5 A1
    10 dec. 10:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO9-9 - VVZA JO9-2veld 5 B2
    10 dec. 11:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO9-10 - Victoria JO9-5veld 5 A2
    10 dec. 09:00regulierHoofdklasse (2e fase)Hooglanderveen JO8-1 - BFC JO8-1veld 5 A1
    10 dec. 08:30regulier1e klasse (2e fase)Roda '46 JO8-2 - Hooglanderveen JO8-3veld 6 A2
    10 dec. 09:00regulier3e klasse (2e fase)Eemdijk JO8-1 - Hooglanderveen JO8-5veld 1 A2
    10 dec. 09:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO8-6 - Hooglanderveen JO8-4veld 5 A2
    10 dec. 10:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO8-7 - KVVA JO8-2veld 5 A2
    10 dec. 09:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO8-8 - CJVV JO8-3veld 5 B2
    10 dec. 09:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO8-9 - Woudenberg JO8-2veld 5 B1
    10 dec. 13:15regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO17-1 - Soest SO MO17-2Afgeschermdveld 5
    10 dec. 15:00regulier2e klasse (2e fase)Soest SO MO17-1 - Hooglanderveen MO17-2veld 3-SO Soest
    10 dec. 10:45regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO15-1 - CJVV MO15-1G.G. (Gerard) Brundelveld 2
    10 dec. 14:30regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO15-2 - Eemnes MO15-1veld 2
    10 dec. 12:00regulier2e klasse (2e fase)DEV Doorn MO15-1 (9-tal) - Hooglanderveen MO15-3Afgeschermdveld 2
    10 dec. 11:30regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO13-1 - FC Horst MO13-1T.S (Tim) Voortmanveld 4
    10 dec. 09:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO13-2 - ST Cobu Boys/VOP MO13-1J. (Jacky) Wesselsveld 6
    10 dec. 09:30regulier3e klasse (2e fase)Almere FC MO13-3 - Hooglanderveen MO13-3veld 6
    10 dec. 08:30regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO11-1 - GVVV MO11-1veld 4 A
    10 dec. 10:05regulier1e klasse (2e fase)AFC IJburg MO11-1 - Hooglanderveen MO11-2(05) veld 1 B
    10 dec. 11:30regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO11-3 - Renswoude MO11-1veld 3 A
    10 dec. 13:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO11-4 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2veld 3 A
    10 dec. 10:00regulier6e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO9-1 - Renswoude MO9-1veld 5 B1
    10 dec. 14:15regulier1e klasse (2e fase)Soest SO MO20-1 - Hooglanderveen MO20-2veld 4-SO Soest
    11 dec. 14:00regulier2e klasseHooglanderveen 1 - DIOS sv. 1F. (Fatih) Ozyarveld 1
    11 dec. 12:30regulier2e klasseTABA afc 2 - Hooglanderveen 3T.R.D. (Thomas) Frishert14-veld 2-TABA
    11 dec. 12:15regulier6e klasseHooglanderveen 5 - Hoogland 8S. (Stefan) Zuidingaveld 5
    11 dec. 13:30regulier6e klasseHooglanderveen 6 - Hoogland 7J. (Jacques) Bootsmanveld 2
    11 dec. 11:15regulier7e klasseHooglanderveen 7 - Sporting '70 7veld 2
    11 dec. 11:15regulier7e klasseHooglanderveen 8 - APWC 4M.A.J.F. (Marco) Burmveld 4
    11 dec. 14:30regulier7e klasseHooglanderveen 9 - Hoogland 11veld 5
    11 dec. 13:30regulier4e klasseHooglanderveen VR1 - Voorwaarts VR1J. (Jan) Petersveld 4
    13 dec. 19:30regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO17-2 - Graveland 's MO17-2veld 3
    14 dec. 19:30regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO18-3 - Woudenberg JO18-1veld 1
    14 dec. 19:00regulier1e klasse (2e fase)BFC JO14-3 - Hooglanderveen JO14-3Afgeschermdveld 1 - Hoofdveld
    14 dec. 19:45regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO14-5 - IJsselmeervogels JO14-3veld 3
    14 dec. 18:30regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO13-2 - PVCV JO13-7veld 3
    14 dec. 18:30regulier5e klasse (2e fase)Victoria JO13-5 - Hooglanderveen JO13-7veld 4-Victoria
    14 dec. 19:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO15-3 - DOVO MO15-1veld 2
    17 dec. 13:45regulier1e klasseHooglanderveen O23-2 - VVZA O23-1R. (Rikkert) van Vlietveld 2
    17 dec. 13:45regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO18-2 - VRC JO18-1veld 1
    17 dec. 13:45regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO17-2 - NVC JO17-1veld 5
    17 dec. 12:30regulier2e klasse (2e fase)Eemdijk JO17-1 - Hooglanderveen JO17-3Afgeschermdveld 1
    17 dec. 15:00regulier2e klasse (2e fase)DRC JO16-2 - Hooglanderveen JO16-2veld 1
    17 dec. 10:40regulier4e klasse (2e fase)DEV Doorn JO16-3 - Hooglanderveen JO16-5veld 1
    17 dec. 13:00bekerZwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 1Roda '46 JO14-1 - Hooglanderveen JO14-1J.A. (Jeffrey) Verzijdenveld 1
    17 dec. 11:30bekerZwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 2DOSC JO14-2 - Hooglanderveen JO14-2veld 3
    17 dec. 14:20regulier1e klasse (2e fase)Victoria JO14-2 - Hooglanderveen JO14-3veld 1-Victoria
    17 dec. 12:00bekerZwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 3Hooglanderveen JO14-4 - Soest SO JO14-3veld 2
    17 dec. 10:00regulier4e klasse (2e fase)Hoogland JO14-4 - Hooglanderveen JO14-5veld 5
    17 dec. 09:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO13-2 - SCH '44 JO13-1veld 1
    17 dec. 10:30bekerZwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 2Hooglanderveen JO13-3 - Eemdijk JO13-1veld 2
    17 dec. 09:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO13-4 - TABA afc JO13-2veld 2
    17 dec. 10:00regulier4e klasse (2e fase)Nieuwland ASC JO13-2 - Hooglanderveen JO13-5Afgeschermdveld 4
    17 dec. 09:45regulier5e klasse (2e fase)DOSC JO13-4 - Hooglanderveen JO13-7R. (Roald) Spiesveld 3
    17 dec. 10:30regulier5e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO11-7 - Gooi 't sc JO11-2veld 4 A
    17 dec. 11:00regulier2e klasse (2e fase)Woudenberg MO17-1 - Hooglanderveen MO17-1veld 1
    17 dec. 12:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO15-3 - HDS MO15-1veld 4
    17 dec. 10:30regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen MO13-1 - Batavia '90 MO13-1veld 1
    17 dec. 10:00regulier3e klasse (2e fase)DVSU MO11-2 - Hooglanderveen MO11-4veld 1-VVU/Ar/DVSU A
    17 dec. 08:30ToernooiHooglanderveen 1 - Valleivogelsveld 5 A1
    17 dec. 08:30ToernooiRoda 46 - Hoogland 2veld 5 B1
    17 dec. 08:30ToernooiHooglanderveen 2 - Hooglandveld 5 A2
    17 dec. 08:30ToernooiWoudenberg - VRCveld 5 B2
    17 dec. 08:50ToernooiHooglanderveen 1 - Roda 46veld 5 A1
    17 dec. 08:50ToernooiValleivogels - Hoogland 2veld 5 B1
    17 dec. 08:50ToernooiHooglanderveen 3 - Amsvordeveld 5 A2
    17 dec. 08:50ToernooiVVZ'49 - Kampongveld 5 B2
    17 dec. 09:00OefenwedstrijdHooglanderveen JO11-1 - IJsselmeervogels JO11-1veld 4 A
    17 dec. 09:00OefenwedstrijdHooglanderveen JO11-2 - SCH44 JO11-1veld 4 B
    17 dec. 09:00OefenwedstrijdHooglanderveen JO8-5 - Hooglanderveen JO8-6veld 6 A1
    17 dec. 09:10ToernooiHooglanderveen 2 - Woudenbergveld 5 A1
    17 dec. 09:10ToernooiHoogland - VRCveld 5 B1
    17 dec. 09:10ToernooiHooglanderveen 3 - VVZ'49veld 5 A2
    17 dec. 09:10ToernooiAmsvorde - Kampongveld 5 B2
    17 dec. 09:30ToernooiHooglanderveen 1 - Hoogland 2veld 5 A1
    17 dec. 09:30ToernooiValleivogels - Roda 46veld 5 B1
    17 dec. 09:30ToernooiHooglanderveen 2 - VRCveld 5 A2
    17 dec. 09:30ToernooiHoogland - Woudenbergveld 5 B2
    17 dec. 09:50ToernooiHooglanderveen 3 - Kampongveld 5 A2
    17 dec. 09:50ToernooiAmsvorde - VVZ '49veld 5 B2
    17 dec. 10:10Fina 1C1 - B1veld 5 A1
    17 dec. 10:10Finale 2C2 - B2veld 5 B1
    17 dec. 10:10Finale 3C3 - B3veld 5 A2
    17 dec. 10:10Finale 4C4 - B4veld 5 B2
    17 dec. 10:30OefenwedstrijdHooglanderveen JO11-3 - SCH JO11-2veld 4 B
    17 dec. 10:30Finale 1A1 - B1veld 5 A1
    17 dec. 10:30Finale 2Finale A2 - Finale B2veld 5 B1
    17 dec. 10:30Finale 3A2 - B2veld 5 A2
    17 dec. 10:30Finale 4A4 - B4veld 5 B2
    17 dec. 10:50Finale 1A1 - C1veld 5 A1
    17 dec. 10:50Finale 2A2 - C2veld 5 B1
    17 dec. 10:50Finale 3A3 - C3veld 5 A2
    17 dec. 10:50Finale 4A4 - C4veld 5 B2
    17 dec. 12:00OefenwedstrijdHooglanderveen JO17-1 - N.T.B.veld 1
    17 dec. 12:00OefenwedstrijdHooglanderveen JO16-1 - CSV Apeldoorn JO16-1veld 5
    17 dec. 13:45OefenwedstrijdHooglanderveen JO18-1 - VV Maarssen JO18-1veld 4
    18 dec. 11:30regulier2e klasseAnkaraspor FC 2 - Hooglanderveen 3M. (Mohamed) Marikan03-veld 1-Ankaraspor
    18 dec. 12:00regulier6e klasseBFC 2 - Hooglanderveen 5J. (Jeroen) Versteegveld 1 - Hoofdveld
    18 dec. 11:30regulier7e klasseHooglanderveen 7 - Amsvorde 4veld 2
    18 dec. 11:00regulier7e klasseOlympia '25 4 - Hooglanderveen 8veld 1-Olympia'25
    18 dec. 11:00regulier7e klasseAPWC 4 - Hooglanderveen 9veld 2