• Programma voor de komende 2 weken

    WedstrijddatumCompetitiesoortKlasseWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    22 jan. 09:00OefenHooglanderveen JO13-1 - Hooglanderveen JO14-1Pijpekamp, K.T.J. (Kjeld) van deVeld 1
    22 jan. 09:00OefenwedstrijdHooglanderveen JO14-2 - Hooglanderveen JO14-4Brundel, G.G. (Gerard)Veld 2
    22 jan. 09:00OefenHooglanderveen MO11-3 - Hooglanderveen MO11-4Veld 6a
    22 jan. 09:00OefenHooglanderveen JO9-1 - Hooglanderveen JO9-2Veld 5a1
    22 jan. 09:00OefenHooglanderveen JO9-3 - Hooglanderveen JO9-4Veld 5a2
    22 jan. 09:00OefenHooglanderveen JO12-1 / 2 & JO11-1 - Hooglanderveen JO12-1 / 2 & JO11-1Noort, R. (Rutger) Van denVeld 4
    22 jan. 09:00OefenHooglanderveen JO8-4 - Hooglanderveen JO8-5Veld 5b1
    22 jan. 09:00OefenHooglanderveen JO8-7 - Hooglanderveen JO8-9Veld 5b2
    22 jan. 10:15OefenHooglanderveen JO8-1 - Hooglanderveen JO8-3Veld 5b1
    22 jan. 10:15OefenHooglanderveen JO8-6 - Hooglanderveen JO8-8Veld 5b2
    22 jan. 10:30OefenwedstyrijdHooglanderveen JO13-3 - Hooglanderveen JO13-4Tillaart, J.T. (Jelmar) van denVeld 1
    22 jan. 10:30Oefen (1/2 veld)Hooglanderveen JO10-1 - Hooglanderveen JO10-2Veld 4a
    22 jan. 10:30Oefen (1/2 veld)Hooglanderveen JO10-4 - Hooglanderveen JO10-3Veld 4b
    22 jan. 10:30OefenHooglanderveen JO11-2 - Hooglanderveen JO11-3Burg, S.H. (Sem) van denVeld 3a
    22 jan. 10:30Oefen / onderlinge wedstrijdenHooglanderveen JO11-5-6-7 - Hooglanderveen JO11-5-6-7√úlger, A. (Ahmet)Veld 3b
    22 jan. 10:45OefenHooglanderveen JO15-3 - Hooglanderveen JO15-4Kok, S.G.W (Sam)Veld 2
    22 jan. 11:30OefenHooglanderveen JO10-5 - Hooglanderveen JO10-6Veld 5a1
    22 jan. 11:30OefenHooglanderveen JO10-8 - Hooglanderveen JO10-9Veld 5a2
    22 jan. 11:30OefenHooglanderveen JO10-7-10-11 - Hooglanderveen JO10-7-10-11Veld 5b1
    22 jan. 12:00OEFENWEDSTRIJDHooglanderveen MO19-2 - Hooglanderveen JO15-5Veld 6
    22 jan. 12:00TrainingJO13-2 Trainen - JO13-2 TrainenVeld 4a
    22 jan. 12:15OefenHooglanderveen JO15-1 - Hooglanderveen JO16-1Noort, R. (Rutger) Van denVeld 1
    22 jan. 13:00trainingHooglanderveen O23-1 - trainingVeld 4b
    22 jan. 13:00Oefen (onderling)Hooglanderveen JO19-1-2-3 / JO18-1/2 - Hooglanderveen JO19-1-2-3 / JO18-1/2Veld 2
    22 jan. 13:00OefenHooglanderveen JO16-4 - Hooglanderveen JO16-5Veld 3
    22 jan. 13:15OefenHooglanderveen JO17-1 - Hooglanderveen JO17-2Ridder, M.C. (Marcel) deVeld 5
    22 jan. 14:00TrainingJO16-3 Trainen - JO16-3 Trainen Veld 1a
    23 jan. 11:00trainingHooglanderveen 1 & 2 - Hooglanderveen 1 & 2Veld 1
    23 jan. 11:00trainingHooglanderveen 3 - trainingVeld 4a
    23 jan. 12:00oefenHooglanderveen 4 - Hooglanderveen O23-1 zo.Veld 5
    29 jan. 14:30regulier3e klasse (2e fase)Amsvorde JO19-1 - Hooglanderveen JO19-1Veld 3
    29 jan. 12:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO19-2 - BVV '31 JO19-1veld 4
    29 jan. 14:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO19-3 - Hees JO19-2veld 4
    29 jan. 14:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO18-1 - Hoogland JO18-1veld 2
    29 jan. 12:00regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO17-2 - Candia '66 JO17-1veld 2
    29 jan. 13:00regulier2e klasse (2e fase)VVZ '49 JO17-1 - Hooglanderveen JO17-3Veld 1
    29 jan. 09:45regulier1e klasse (2e fase)Roda '46 JO16-2 - Hooglanderveen JO16-2veld 6
    29 jan. 11:15regulier2e klasse (2e fase)Baarn sv JO16-1 - Hooglanderveen JO16-3veld 3-Baarn (hoofdveld)
    29 jan. 14:00regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO16-4 - GVVV JO16-1veld 6
    29 jan. 13:45regulier4e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO16-5 - BFC JO16-4veld 1
    29 jan. 13:20regulier2e klasse (3e fase)Roda '46 JO15-2 - Hooglanderveen JO15-2veld 1
    29 jan. 10:15regulier3e klasse (3e fase)SVMM JO15-1 - Hooglanderveen JO15-3veld 1
    29 jan. 11:15regulier2e klasse (3e fase)Valleivogels JO15-1 - Hooglanderveen JO15-4veld 4
    29 jan. 14:15regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO15-5 - GVVV JO15-3veld 5
    29 jan. 12:30regulier2e klasse (3e fase)Delta Sports '95 FC JO14-2 - Hooglanderveen JO14-2veld 2
    29 jan. 10:00regulier2e klasse (3e fase)Hoogland JO14-2 - Hooglanderveen JO14-3veld 3
    29 jan. 12:00regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO14-4 - 't Goy JO14-1veld 1
    29 jan. 12:00regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO14-5 - VVZ '49 JO14-2veld 3
    29 jan. 10:30regulier1e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-2 - Eemnes JO13-1veld 1
    29 jan. 10:30regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-3 - VVZA JO13-1veld 2
    29 jan. 10:00regulier2e klasse (3e fase)Roda '46 JO13-4 - Hooglanderveen JO13-4veld 8
    29 jan. 12:30regulier1e klasse (3e fase)Amsvorde JO13-1 - Hooglanderveen JO13-5Veld 1
    29 jan. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-6 - DOSC JO13-3veld 2
    29 jan. 10:30regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-7 - Buitenboys sc. JO13-8veld 6
    29 jan. 08:30regulierHoofdklasse (3e fase)Huizen JO12-1 - Hooglanderveen JO12-1veld 5-Huizen
    29 jan. 10:30regulier1e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-2 - Hoogland JO12-2veld 3
    29 jan. 08:30regulier2e klasse (3e fase)Spakenburg JO12-2 - Hooglanderveen JO12-3veld 3-Spakenburg
    29 jan. 10:00regulier2e klasse (3e fase)CJVV JO12-2 - Hooglanderveen JO12-4veld 2
    29 jan. 10:30regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-5 - AFC Quick 1890 JO12-4veld 3
    29 jan. 09:00regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-6 - Roda '46 JO12-4veld 4
    29 jan. 09:00regulier5e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-7 - Nieuwland ASC JO12-4veld 4
    29 jan. 10:00regulier5e klasse (3e fase)Huizen JO12-5 - Hooglanderveen JO12-8veld 5-Huizen
    29 jan. 08:30regulierHoofdklasse (3e fase)BFC JO11-2 - Hooglanderveen JO11-1veld 4
    29 jan. 10:30regulier1e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO11-2 - Nieuwland ASC JO11-1veld 4
    29 jan. 10:15regulier1e klasse (3e fase)VRC JO11-2 - Hooglanderveen JO11-3veld 1
    29 jan. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO11-4 - Soest SO JO11-3veld 3
    29 jan. 10:00regulier3e klasse (3e fase)VOP JO11-1 - Hooglanderveen JO11-5veld 1
    29 jan. 09:00regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO11-6 - Hees JO11-1veld 6
    29 jan. 09:00regulier4e klasse (3e fase)KVVA JO11-2 - Hooglanderveen JO11-7A. (André) van Oostendorpveld 1
    29 jan. 11:00regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-1 - Spakenburg JO10-1veld 5
    29 jan. 09:30regulierHoofdklasse (3e fase)Wasmeer JO10-1 - Hooglanderveen JO10-2veld 5
    29 jan. 11:00regulier1e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-3 - Nieuwland ASC JO10-1veld 5
    29 jan. 09:00regulier2e klasse (3e fase)VVZA JO10-1 - Hooglanderveen JO10-4veld 4
    29 jan. 10:00regulier3e klasse (3e fase)KVVA JO10-1 - Hooglanderveen JO10-5veld 1
    29 jan. 09:45regulier4e klasse (3e fase)AFC Quick 1890 JO10-5 - Hooglanderveen JO10-6veld 4
    29 jan. 08:30regulier4e klasse (3e fase)Spakenburg JO10-3 - Hooglanderveen JO10-7veld 2-Spakenburg
    29 jan. 11:00regulier5e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-8 - Cobu Boys JO10-1veld 5
    29 jan. 08:30regulier3e klasse (3e fase)VOP JO10-2 - Hooglanderveen JO10-9veld 1
    29 jan. 11:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-10 - AFC Quick 1890 JO10-4veld 5
    29 jan. 10:15regulier5e klasse (3e fase)Almere FC JO10-5 - Hooglanderveen JO10-11veld 8
    29 jan. 10:00regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen JO9-1 - VRC JO9-1veld 5
    29 jan. 08:45regulier1e klasse (3e fase)AFC Quick 1890 JO9-2 - Hooglanderveen JO9-2veld 4
    29 jan. 09:00regulier1e klasse (3e fase)Zuidvogels HSV De JO9-1 - Hooglanderveen JO9-3veld 1-Zuidvogels
    29 jan. 10:00regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO9-4 - APWC JO9-1veld 5
    29 jan. 10:00regulier3e klasse (3e fase)Achterveld SV, JO9-1JM - Hooglanderveen JO9-5veld pupillen
    29 jan. 10:00regulier5e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO9-6 - GVVV MO9-1veld 5
    29 jan. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO9-7 - Hooglanderveen JO9-8veld 5
    29 jan. 09:00regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-1 - BFC JO8-2veld 5
    29 jan. 08:30regulierHoofdklasse (3e fase)AS'80 JO8-2 - Hooglanderveen JO8-2veld 2
    29 jan. 08:30regulier2e klasse (3e fase)Spakenburg JO8-2 - Hooglanderveen JO8-3veld 2-Spakenburg
    29 jan. 08:30regulier3e klasse (3e fase)Victoria JO8-5 - Hooglanderveen JO8-4veld 6-Victoria
    29 jan. 09:45regulier3e klasse (3e fase)VVZ '49 JO8-2 - Hooglanderveen JO8-5Veld 5b
    29 jan. 10:00regulier5e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-6 - Vliegdorp 't vv JO8-2veld 5
    29 jan. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-7 - Baarn sv JO8-2veld 5
    29 jan. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-8 - Eemdijk JO8-2veld 5
    29 jan. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Woudenberg JO8-2 - Hooglanderveen JO8-9veld 3
    29 jan. 15:00regulierHoofdklasseKolping Boys MO19-1 - Hooglanderveen MO19-1veld 4
    29 jan. 13:45regulier1e klasseHooglanderveen MO19-2 - Brederodes MO19-1veld 3
    29 jan. 12:00regulier2e klasseHooglanderveen MO17-1 - GVVV MO17-1veld 6
    29 jan. 13:45regulier2e klasseHoogland MO15-2 - Hooglanderveen MO15-1veld 2
    29 jan. 12:30regulier3e klasseHooglanderveen MO15-2 - Schalkwijk MO15-1veld 5
    29 jan. 10:15regulier1e klasseBilt De FC MO13-1 - Hooglanderveen MO13-1veld 2
    29 jan. 09:00regulier3e klasseHooglanderveen MO13-2 - VRC MO13-2veld 1
    29 jan. 11:30regulier3e klasseRoda '46 MO13-2 - Hooglanderveen MO13-3veld 6
    29 jan. 10:30regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen MO11-1 - Always Forward MO11-1veld 4
    29 jan. 09:00regulier2e klasse (3e fase)VRC MO11-1 - Hooglanderveen MO11-2veld 1
    29 jan. 09:00regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen MO11-3 - IJsselmeervogels MO11-2veld 3
    29 jan. 08:30regulier3e klasse (3e fase)Huizen MO11-2 - Hooglanderveen MO11-4veld 4-Huizen
    29 jan. 09:00regulier5e klasse (3e fase)Vliegdorp 't vv JO9-3 - Hooglanderveen MO9-1veld 1
    29 jan. 09:00regulier6e klasse (3e fase)Hooglanderveen MO9-2 - Amsvorde JO9-3veld 6
    30 jan. 10:45regulier6e klasseHooglanderveen 4 - AS'80 7veld 4
    30 jan. 12:30regulier6e klasseHoogland 7 - Hooglanderveen 5veld 3
    30 jan. 11:15regulier7e klasseHooglanderveen 6 - Hoogland 8veld 1
    30 jan. 14:00regulier7e klasseKVVA 4 - Hooglanderveen 7veld 1
    30 jan. 13:30regulier7e klasseHooglanderveen 8 - Hooglanderveen 10veld 1
    30 jan. 13:30regulier6e klasseHooglanderveen 9 - Bilt De FC 2veld 5
    30 jan. 13:00regulier1e klasseHooglanderveen O23-1 - ASV Arsenal O23-2veld 4
    30 jan. 12:45regulier5e klasseRivierwijkers VR1 - Hooglanderveen VR1E. (Bert) Imperatoriveld 1-Rivierwijkers
    5 feb. 15:00regulier3e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO19-1 - Delta Sports '95 FC JO19-4veld 4
    5 feb. 15:45regulier3e klasse (2e fase)AFC Quick 1890 JO19-4 - Hooglanderveen JO19-2veld 3
    5 feb. 12:00regulier4e klasse (2e fase)VVZA JO19-2 - Hooglanderveen JO19-3veld 2
    5 feb. 13:00regulier1e klasse (2e fase)S.V. Utrecht United JO18-1 - Hooglanderveen JO18-1veld 2
    5 feb. 14:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO18-2 - Vreeswijk JO18-2veld 2
    5 feb. 10:30regulierHoofdklasseBuitenboys sc. JO17-2 - Hooglanderveen JO17-1veld 1
    5 feb. 10:15regulier1e klasse (2e fase)Nieuwland ASC JO17-1 - Hooglanderveen JO17-2veld 4
    5 feb. 12:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO17-3 - Eemnes JO17-1veld 2
    5 feb. 14:30regulierHoofdklasseSDO JO16-1 - Hooglanderveen JO16-1veld 1
    5 feb. 13:15regulier1e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO16-2 - DEV Doorn JO16-1veld 4
    5 feb. 15:00regulier2e klasse (2e fase)Hooglanderveen JO16-3 - Soest SO JO16-2veld 1
    5 feb. 10:30regulier4e klasse (2e fase)VVZ '49 JO16-1 - Hooglanderveen JO16-4veld 2
    5 feb. 12:45regulier4e klasse (2e fase)Laren 99 sv JO16-2 - Hooglanderveen JO16-5veld 3
    5 feb. 11:30regulierHoofdklasseHooglanderveen JO15-1 - VVZA JO15-1veld 1
    5 feb. 09:30regulier2e klasse (3e fase)Laren 99 sv JO15-2 - Hooglanderveen JO15-2veld 3
    5 feb. 12:00regulier3e klasse (3e fase)Hoogland JO15-3 - Hooglanderveen JO15-3veld 4
    5 feb. 11:00regulier2e klasse (3e fase)HDS JO15-1 - Hooglanderveen JO15-4veld 1
    5 feb. 14:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO15-5 - VVIJ JO15-3veld 6
    5 feb. 11:30regulierHoofdklasseHooglanderveen JO14-1 - Spakenburg JO14-1veld 4
    5 feb. 08:30regulier2e klasse (3e fase)Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1 - Hooglanderveen JO14-2veld 3
    5 feb. 11:00regulier2e klasse (3e fase)Roda '46 JO14-3 - Hooglanderveen JO14-3veld 8
    5 feb. 09:45regulier2e klasse (3e fase)Saestum JO14-1 - Hooglanderveen JO14-4veld 1
    5 feb. 13:15regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO14-5 - Jonathan JO14-3veld 1
    5 feb. 11:15regulierHoofdklasseAltius JO13-1 - Hooglanderveen JO13-1veld 3-Altius
    5 feb. 12:20regulier1e klasse (3e fase)Baarn sv JO13-1 - Hooglanderveen JO13-2veld 3-Baarn (hoofdveld)
    5 feb. 10:30regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-3 - AFC Quick 1890 JO13-2veld 2
    5 feb. 08:30regulier2e klasse (3e fase)Hoogland JO13-2 - Hooglanderveen JO13-4veld 3
    5 feb. 10:00regulier1e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-5 - DEV Doorn JO13-2veld 1
    5 feb. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-6 - Roda '46 JO13-6veld 2
    5 feb. 09:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO13-7 - Spakenburg JO13-2veld 6
    5 feb. 10:00regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-1 - Waterwijk asc JO12-1veld 3
    5 feb. 08:30regulier1e klasse (3e fase)IJsselmeervogels JO12-2 - Hooglanderveen JO12-2veld 4-IJsselmeervogels
    5 feb. 10:00regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-3 - Laren 99 sv JO12-1veld 3
    5 feb. 08:30regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-4 - Nieuwland ASC JO12-2veld 4
    5 feb. 09:00regulier3e klasse (3e fase)SVMM JO12-1 - Hooglanderveen JO12-5veld 2
    5 feb. 10:00regulier3e klasse (3e fase)CJVV JO12-3 - Hooglanderveen JO12-6veld 2
    5 feb. 09:45regulier5e klasse (3e fase)Hoogland JO12-6 - Hooglanderveen JO12-7veld 5
    5 feb. 08:30regulier5e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO12-8 - VVZ '49 JO12-4veld 3
    5 feb. 10:00regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen JO11-1 - Diemen sv. JO11-1veld 4
    5 feb. 08:30regulier1e klasse (3e fase)Eemnes JO11-1 - Hooglanderveen JO11-2veld 2
    5 feb. 10:15regulier4e klasse (3e fase)Eemdijk JO11-2 - Hooglanderveen JO11-4veld 1
    5 feb. 08:30regulier3e klasse (3e fase)Hoogland JO11-4 - Hooglanderveen JO11-5veld 5
    5 feb. 10:00regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO11-6 - Gooi 't sc JO11-2veld 4
    5 feb. 12:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO11-7 - Roda '46 JO11-6veld 5
    5 feb. 09:00regulier5e klasse (3e fase)AFC Quick 1890 JO11-3 - Hooglanderveen JO11-8veld 2
    5 feb. 10:45regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-1 - CJVV JO10-1veld 5
    5 feb. 08:30regulierHoofdklasse (3e fase)Altius JO10-1 - Hooglanderveen JO10-2veld 4-Altius
    5 feb. 08:30regulier1e klasse (3e fase)Hoogland JO10-2 - Hooglanderveen JO10-3veld 2
    5 feb. 10:00regulier2e klasse (3e fase)AFC Quick 1890 JO10-3 - Hooglanderveen JO10-4veld 4
    5 feb. 10:45regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-5 - Soest SO JO10-3veld 5
    5 feb. 12:00regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-6 - Nieuwland ASC JO10-4veld 5
    5 feb. 08:30regulier4e klasse (3e fase)IJsselmeervogels JO10-4 - Hooglanderveen JO10-7veld 3-IJsselmeervogels
    5 feb. 12:00regulier5e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-8 - AFC Quick 1890 MO10-1veld 5
    5 feb. 10:45regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-9 - IJsselmeervogels JO10-3veld 5
    5 feb. 10:00regulier4e klasse (3e fase)Amsvorde JO10-2 - Hooglanderveen JO10-10Veld 3c
    5 feb. 10:45regulier5e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO10-11 - TOV JO10-2veld 5
    5 feb. 08:45regulierHoofdklasse (3e fase)AFC Quick 1890 JO9-1 - Hooglanderveen JO9-1veld 4
    5 feb. 08:30regulier1e klasse (3e fase)CJVV JO9-2 - Hooglanderveen JO9-2veld 4
    5 feb. 09:30regulier1e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO9-3 - Huizen JO9-3veld 5
    5 feb. 09:30regulier2e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO9-4 - VVZA JO9-1veld 5
    5 feb. 08:45regulier3e klasse (3e fase)AFC Quick 1890 JO9-3 - Hooglanderveen JO9-5veld 4
    5 feb. 09:00regulier5e klasse (3e fase)Woudenberg JO9-4 - Hooglanderveen JO9-6Veld 6
    5 feb. 09:45regulier4e klasse (3e fase)Roda '46 JO9-7 - Hooglanderveen JO9-7veld 3
    5 feb. 09:30regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO9-8 - CJVV JO9-5veld 5
    5 feb. 08:30regulierHoofdklasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-1 - Huizen JO8-1veld 5
    5 feb. 08:30regulierHoofdklasse (3e fase)Huizen JO8-2 - Hooglanderveen JO8-2veld 7-Huizen (E top 9x9)
    5 feb. 09:00regulier2e klasse (3e fase)KVVA JO8-1 - Hooglanderveen JO8-3veld 1
    5 feb. 08:30regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-4 - Nieuwland ASC JO8-2veld 5
    5 feb. 08:30regulier3e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-5 - VVZ '49 JO8-3veld 5
    5 feb. 09:00regulier5e klasse (3e fase)Achterveld, JO8-1G - Hooglanderveen JO8-6veld pupillen
    5 feb. 08:30regulier4e klasse (3e fase)Soest SO JO8-2 - Hooglanderveen JO8-7veld 2-SO Soest
    5 feb. 11:45regulier4e klasse (3e fase)Nieuwland ASC JO8-3 - Hooglanderveen JO8-8veld 5
    5 feb. 08:30regulier4e klasse (3e fase)Hooglanderveen JO8-9 - Roda '46 JO8-6veld 5
    5 feb. 12:00regulierHoofdklasseFC Aalsmeer MO19-1 - Hooglanderveen MO19-1veld 1
    5 feb. 11:45regulier1e klasseHooglanderveen MO19-2 - IJFC MO19-1veld 3
    5 feb. 13:45regulier2e klasseHooglanderveen MO17-1 - DVSU MO17-1veld 5
    5 feb. 10:00regulier2e klasseIJsselmeervogels MO15-1 - Hooglanderveen MO15-1veld 1-IJsselmeervogels
    5 feb. 12:15regulier3e klasseHooglanderveen MO15-2 - Sporting '70 MO15-2veld 6
    5 feb. 08:30regulier1e klasseHooglanderveen MO13-1 - Spakenburg MO13-1veld 1
    5 feb. 10:30regulier3e klasseHooglanderveen MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2veld 6
    5 feb. 10:00regulier3e klasseHoogland MO13-2 - Hooglanderveen MO13-3veld 1
    5 feb. 10:30regulierHoofdklasse (3e fase)IJsselmeervogels MO11-1 - Hooglanderveen MO11-1veld 3-IJsselmeervogels