• BOA’s delen parkeerboetes uit!
 • Ook in het seizoen 2023 / 2024 controleren de BOA’s de parkeerproblematiek bij ons complex. Dit naar aanleiding van klachten uit de buurt. Regelmatig komen de BOA’s langs en delen ze boetes uit bij foutief parkeren buiten het complex.

  “Nou en? Dat is toch de verantwoording van de automobilist zelf”, zou je kunnen zeggen. Jawel, naar het is ook overlast voor onze buurt. En we doen er veel aan om overlast voor de buurt te voorkomen.

  Daarom wederom een uiteenzetting van hetgeen we doen en aanbieden om zoveel mogelijk parkeerproblemen te voorkomen.

 • Onze parkeerregels en mogelijkheden:
  • Voor onze thuiswedstrijd bezoekers: kom zoveel mogelijk op de fiets of lopend naar het complex.
  • Voor onze uitwedstrijd bezoekers: verzamel met auto’s bij het parkeerterrein bij de Karwei om extra (korte) drukte op het complex te voorkomen.
  • Voor onze gasten: we zetten iedere zaterdag parkeerwacht (2 personen) in om de mensen te informeren wanneer ons parkeerterrein vol is en kunnen parkeren bij vergader- en evenementencentrum Houtrust aan de Heideweg (op slechts 5 minuten lopen van ons complex).
  • Hiervoor overhandigt onze parkeerwacht een routebeschrijving naar Houtrust aan de automobilist als zij dat niet opvolgen en foutief parkeren (in de berm, buiten de parkeervakken) riskeren zij een boete. Dat risico is nu dus een bijna zekerheid, terwijl je met 5 minuten lopen dat allemaal kan voorkomen.

  Het bestuur

  bestuur@vvhooglanderveen.nl