• Cluster Werving & Sponsoring
 • De sponsorcommissie heeft een belangrijke rol in het opstellen en door ontwikkelen van een professioneel sponsorbeleid binnen vv Hooglanderveen.

  Zo houdt de sponsorcommissie de contracttermijnen in de gaten en voert besprekingen samen met de huidige sponsoren over contractverlenging en vernieuwing van de lopende contracten.

  De sponsorcommissie werft niet alleen sponsoren maar de sponsorcommissie onderhoudt ook contact met u en behartigt uw belang bij vv Hooglanderveen. U sluit geen sponsorcontract af op basis van eenrichtingsverkeer. Hier kunt u met een gerust voetbalhart op aan.

  Voor alle sponsorvormen wordt er naar gestreefd om meer jaren overeenkomsten te sluiten waarin ook een indexering wordt opgenomen. Dit geeft u en vv Hooglanderveen duidelijkheid.

  Overweegt u een lidmaatschap van de businessclub bij vv Hooglanderveen? Dit kan vanaf 750,00 ex BTW per jaar. Door uw lidmaatschap toont u aan dat u verantwoord maatschappelijk ondernemer bent. U helpt vv Hooglanderveen verder te ontwikkelen.

  Is uw nieuwsgierigheid gewekt? De sponsorcommissie kent verschillende sponsorpakketten die weloverwogen zijn samengesteld. Treft u géén passend sponsorpakket aan? Neem contact op met de sponsorcommissie

 • Organisatie Events
  • Bouwe Metz
 • Onderhoud Reclameborden / Vlaggen
  • Leo 
  • Henk