• Vrijwilliger Harold van den Heuvel overleden
 • Deze week ontvingen we het trieste bericht dat vrijwilliger en oud-lid Harold van den Heuvel op 49 jarige leeftijd is overleden. Harold heeft een belangrijke rol gespeelt bij de totstandkoming van ons clubgebouw.

  Hij heeft als vrijwilliger destijds de bestektekeningen gemaakt. Enorm veel tekeningen met ongekende details. Goed vertaald en nauwkeurig uitgewerkt.

  Ook was hij toen lid van de commissie die verantwoordelijk was voor het ontwerp en richting van het clubhuis. Zo bespaarde Harold veel geld voor de club en daar zijn we heb nog altijd dankbaar voor.

 • Harold had ook al toegezegd weer te helpen met bestektekeningen voor de aanbouw van vorig jaar, maar net voor hij van start zou gaan werd hij overvallen door een hersenberoerte. Harold kon daarna helaas het werk niet meer uitvoeren.

  Wij wensen zijn ouders en overige familieleden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.

  Het bestuur

  bestuur@vvhooglanderveen.nl