• Afgelopen zondag 23 juni was op de vereniging een vriendjes- en vriendinnetjesdag gepland. Nog net voordat de grote hitte Nederland zou opslurpen, waren 75 kinderen present om kennis te maken met het voetbalspelletje. Zowel jongens als meisjes. Voor sommigen de eerste keer echt trainen, sommigen al iets meer ervaren. Maar allemaal super enthousiast en allemaal hebben ze veel geleerd van de 5 oefeningen die ze deden. Als je dat voor het eerste doet is dat best een beetje spannend, maar met aanmoedigingen van moeder of vader of de training ging dat aan het eind prima. Iedereen kwam trots en met een glimlach van het veld.

    Hieronder een foto-impressie van de ochtend.

    Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 2 Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 3 Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 4 Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 5Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 7 Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 8 Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 9 Vriendjes- en vriendinnetjesdag 23 juni 10