• In je voorjaarsvakantie een nóg betere voetballer worden? Kom dan van 27 februari t/m 1 maart naar VV Hooglanderveen. Iedere voetballer tussen de 7 en 16 jaar is welkom bij het voetbalkamp van sportkampenorganisator Sportivun!

    Bij teamtrainingen werk je eraan om samen, als team, goed te kunnen spelen. Hierdoor kunnen individuele kwaliteiten achterblijven. Tijdens de voetbalkampen van Sportivun sta JIJ centraal! Dit betekent een paar dagen lang voetbalplezier, waarbij je doormiddel van de nieuwste trainingsvormen wordt uitgedaagd om het beste uit jezelf te halen. Jongens en meiden van ieder niveau zijn dan ook welkom en slapen doe je lekker thuis!

    Kijk voor meer informatie op de website van Sportivun en check hun Facebook en Instagram!

    Voetbalkamp in de voorjaarsvakantie + voetbalschool bij vv Hooglanderveen

     1