• Vacature: 2 coördinatoren wedstrijdsecretariaat
 • Wil jij met ingang van seizoen 2022-2023 graag iets betekenen voor de club, maar kan je niet elke week op de club aanwezig zijn? 

  Het wedstrijdsecretariaat heeft dringend uitbreiding nodig. Nu worden alle planningen, verschuivingen etc. door 1 persoon gedaan.

  Het wedstrijdsecretariaat zorgt dat alle wedstrijden goed worden ingedeeld, vraagt indien nodig verplaatsingen aan en handelt aanvragen om te verschuiven af.

  Kan jij goed plannen, goed het overzicht bewaken en vind je het leuk om te communiceren tussen de clubs in de regio, onze eigen trainers en het bestuur, meld je dan snel aan bij Johan Noordhof. (bestuurslid-voetbal-operationele-zaken@vvhooglanderveen.nl)

  Johan Noordhof en Richard Hoogervorst (onze supervrijwilliger van 2022) leggen je graag uit wat de functie verder inhoudt en wat er van je wordt verwacht. Deze werkzaamheden kunnen volledig vanuit huis worden uitgevoerd!

  Interesse? Neem contact opmet Johan Noordhof.

  bestuurslid-operationale-zaken@vvhooglanderveen.nl