• Komende week is een drukke trainingsweek: de trainingen voor de nieuwe selectieteams gaan van start, maar ook niet-selectie teams trainen nog een week door. Let even op of voor jou de trainingstijden zijn veranderd.

  Na volgende week gaan onze 3 natuurgrasvelden voor 10 weken in onderhoud en mogen ze gedurende die periode niet betreden worden. Met nieuwe selectieteams trainen we nog 3 weken door op de 3 overgebleven kunstgrasvelden.

  • Trainingsschema week 15 - 21 juni:
  • Overlappende week met trainingen nieuwe selectieteams en laatste week trainingen niet-selectieteams.
  • Sportivun begeleidt op 17 juni voor het laatst de trainingen van niet-selectieteams onderbouw.
  • Zaterdag 20 en zondag 21 juni zijn de laatste voetbalactiviteit voor alle niet-selectieteams alsmede O6 en O7
  • De nieuwe O8-selectie traint op zondag 21 juni gezamenlijk met restant van huidige O7.
  • Donderdag 18 juni is laatste trainingsavond voor lagere senioren.

   

  • Trainingsschema 22 juni - 11 juli:
  • Vanaf deze week zijn alle natuurgrasvelden dicht.
  • Deze periode zijn alleen nog selectietrainingen midweeks en in weekenden gepland.
  • De nieuwe O8-selectie traint vanaf 27 juni op zaterdagen.

  Verder de volgende algemene informatie:

  • Alle RIVM maatregelen blijven van toepassing.
  • Het is NIET toegestaan alcoholische dranken naar het complex / de velden mee te nemen en te nuttigen. Het is bij meerdere teams gebeurd de afgelopen week, maar dat is niet toegestaan. Geen afscheidsfeestjes op het veld.
  • Het wordt warmer en dat betekent veel drinken. Spelers nemen hun eigen gevulde bidons mee. Mocht het nodig zijn bij te vullen, dan kan dat in het materialenhok. Organiseer dat goed, want daar mogen geen kinderen naar binnen en maximaal 2 volwassenen binnen.
  • De grote goals aan de ketting zetten langs het veld, de kleine goals (1X3meter en kleiner) terugzetten in de lange gang van de kleed/was accommodatie.. Alleen als een volgende trainers op het veld dat accepteert, mogen de goals blijven staan. Het gebeurt nu te veel dat de corona coördinator de goals moeten opruimen en dat is niet hun taak.