Home
Onze Club
Algemeen
Agenda
Bestuur
Beleidsplan
Clubblad / De Dribbelaar
Clubblad / NoppenNewz
Dronebeelden
Duurzaamheid
Historie
KNVB Nieuws
Privacy
Rookvrijbeleid
Vacatures
Verantwoord Alcoholgebruik
Verklaring Omtrent Gedrag
Vertrouwenspersoon
De Commissies
Voetbal Operationele Zaken
Voetbal Technische Zaken
Administratie & Sturing
Binden & Verbinden
Gedrag & Respect
Horeca & Facilitaire Zaken
PR & Communicatie
Sponsoring & Werving
Huisstijl
Inschrijven lidmaatschap
Ledenadministratie
Openingstijden kantine
Parkeerbeleid
Partnerclub
Socialmedia
Uitschrijven lidmaatschap
Teams
Koudeprotocol
Warmteprotocol
MTC - De Fysioclub
Teams / Senioren
Teams / O19-O18
Teams / O17-O16
Teams / O15-O14
Teams / O13-O12
Teams / O11-O10
Teams / O9-O8
ING EuroLeague / WorldLeague
Sponsoring
Sponsoropties
Sponsornieuws
Sponsoroverzicht
Vrijwilligersbeleid
Evenementen
FC toernooi
Jeugdtoernooi
Jeugdkamp
Clubfeest
Programma
Wedstrijdinfo
Uitslagen
Afgelastingen
Contact
Adres & Route
Het Bestuur
Coördinator Leeftijdscategorie
Wedstrijdzaken Jeugd-Senioren
Scheidsrechter Jeugd-Senioren
Ledenadministratie
Wangedrag Melden
Home
Onze Club
+
Algemeen
+
Agenda
Bestuur
Beleidsplan
Clubblad / De Dribbelaar
Clubblad / NoppenNewz
Dronebeelden
Duurzaamheid
Historie
KNVB Nieuws
Privacy
Rookvrijbeleid
Vacatures
Verantwoord Alcoholgebruik
Verklaring Omtrent Gedrag
Vertrouwenspersoon
De Commissies
+
Voetbal Operationele Zaken
Voetbal Technische Zaken
Administratie & Sturing
Binden & Verbinden
Gedrag & Respect
Horeca & Facilitaire Zaken
PR & Communicatie
Sponsoring & Werving
Huisstijl
Inschrijven lidmaatschap
Ledenadministratie
Openingstijden kantine
Parkeerbeleid
Partnerclub
Socialmedia
Uitschrijven lidmaatschap
Teams
+
Koudeprotocol
Warmteprotocol
MTC - De Fysioclub
Teams / Senioren
Teams / O19-O18
Teams / O17-O16
Teams / O15-O14
Teams / O13-O12
Teams / O11-O10
Teams / O9-O8
ING EuroLeague / WorldLeague
Sponsoring
+
Sponsoropties
Sponsornieuws
Sponsoroverzicht
Vrijwilligersbeleid
Evenementen
+
FC toernooi
Jeugdtoernooi
Jeugdkamp
Clubfeest
Programma
+
Wedstrijdinfo
Uitslagen
Afgelastingen
Contact
+
Adres & Route
Het Bestuur
Coördinator Leeftijdscategorie
Wedstrijdzaken Jeugd-Senioren
Scheidsrechter Jeugd-Senioren
Ledenadministratie
Wangedrag Melden
Programma voor de komende 2 weken
Wedstrijddatum
Competitiesoort
Klasse
Wedstrijd
Scheidsrechter
Veld
Kleedkamerthuisteam
Kleedkameruitteam
Details
19 mrt. 19:30
regulier
3e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO15-3 - Spakenburg MO15-2
R. (Rutger) Van den Noort
veld 3
22
24
23 mrt. 15:30
regulier
Divisie 3
Hooglanderveen O23-1 - PVCV O23-1
N. (Numan) Yilmaz
veld 1
23 mrt. 13:00
regulier
1e klasse
Roda '46 O23-7 - Hooglanderveen O23-2
veld 8
23 mrt. 13:00
regulier
2e klasse
Roda '46 O23-9 - Hooglanderveen O23-3
veld 6
23 mrt. 13:30
regulier
1e klasse (3e fase)
UVV JO19-1 - Hooglanderveen JO19-1
J. (Jan) Wijmenga
veld 5
23 mrt. 13:00
regulier
Divisie 6
Hooglanderveen JO18-1 - SML JO18-1
J. (Han) Blok
veld 1
23 mrt. 12:45
regulier
2e klasse
Hooglanderveen JO18-3 - Zuidvogels HSV De JO18-2
Afgeschermd
veld 2
03
04
23 mrt. 11:00
regulier
Divisie 7
Hooglanderveen JO17-1 - DHSC JO17-1
M. (Musie) Berhe
veld 1
23 mrt. 11:15
regulier
2e klasse (3e fase)
Montfoort S.V.'19 JO17-2 - Hooglanderveen JO17-2
veld 5
23 mrt. 10:30
regulier
3e klasse (3e fase)
VRC JO16-2 - Hooglanderveen JO16-4
M. (Marco) van de Weerthof
veld 3
23 mrt. 12:15
regulier
Divisie 6
Sporting Almere JO15-1 - Hooglanderveen JO15-1
Y. (Yasser) Zarkik
veld 6-Sp. Almere
23 mrt. 09:15
regulier
1e klasse (3e fase)
Hooglanderveen JO15-2 - AFC Quick 1890 JO15-2
veld 2
11
12
23 mrt. 14:15
beker
Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/8 finales Groep 2
DOVO JO15-2 - Hooglanderveen JO15-3
veld 1-DOVO
23 mrt. 09:00
regulier
Divisie 4
Waterwijk asc JO14-1 - Hooglanderveen JO14-1
veld 1
23 mrt. 11:00
regulier
1e klasse (3e fase)
Hooglanderveen JO14-2 - Eemdijk JO14-1
veld 6
23 mrt. 09:15
regulier
Divisie 4
Hooglanderveen JO13-1 - Hoogland JO13-1
veld 1
23 mrt. 11:00
regulier
Hoofdklasse (3e fase)
Hooglanderveen JO13-2 - Spakenburg JO13-1
veld 2
23 mrt. 09:15
regulier
Hoofdklasse (3e fase)
Hooglanderveen JO12-1 - Victoria JO12-2
veld 4 A
23 mrt. 09:15
regulier
Hoofdklasse (3e fase)
Hooglanderveen JO11-2 - Victoria JO11-2
veld 4 B
23 mrt. 15:30
regulier
2e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO17-1 - Woudenberg MO17-1
veld 4
23 mrt. 13:50
regulier
3e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO15-2 - VRC MO15-2
veld 4
23 mrt. 11:00
regulier
3e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO15-3 - AS'80 MO15-1
veld 5
23 mrt. 09:00
regulier
3e klasse (3e fase)
Gooi 't sc MO15-3 - Hooglanderveen MO15-4
veld 3-'t Gooi
23 mrt. 12:15
regulier
Hoofdklasse (3e fase)
Hooglanderveen MO13-1 - AS'80 MO13-1
veld 4
23 mrt. 09:45
regulier
3e klasse (3e fase)
DOSC MO13-1 (9-tal) - Hooglanderveen MO13-2
S. (Stan) Veldhuizen
veld 1
23 mrt. 10:45
regulier
2e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO13-3 - CJVV MO13-2
veld 4
23 mrt. 12:00
regulier
3e klasse (3e fase)
Sporting '70 MO13-2 - Hooglanderveen MO13-4
veld 4-Sporting'70
23 mrt. 08:30
regulier
3e klasse (3e fase)
UVV MO11-3 - Hooglanderveen MO11-3
veld 2 A
23 mrt. 15:00
regulier
Hoofdklasse (3e fase)
Hooglanderveen MO20-1 - Gooi 't sc MO20-1
veld 5
23 mrt. 12:45
regulier
2e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO20-2 - Schalkwijk MO20-1
veld 5
23 mrt. 09:15
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO10 Selectie kinderen - Hooglanderveen JO10 Selectie ouders
veld 3 A
23 mrt. 09:15
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO9-1 - Hooglanderveen JO9-2
veld 3 B1
23 mrt. 09:15
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO8-1 - PVCV JO8-1
veld 5 B2
23 mrt. 09:15
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO9-8 - Hooglanderveen JO9-10
veld 5 B1
23 mrt. 09:15
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO9-9 - Hooglanderveen JO9-7
veld 5 A2
23 mrt. 09:15
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO9-5 - Hooglanderveen JO9-6
veld 5 A1
23 mrt. 09:15
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO8-4 - Hooglanderveen JO8-7
veld 3 B2
23 mrt. 10:45
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO8-9 - Nieuwland ASC JO8-2
veld 3 B1
23 mrt. 10:45
Oefenwedstrijd
Hooglanderveen JO10-1 + JO10-2 - Hooglanderveen JO11-4
veld 3 A
24 mrt. 14:00
regulier
2e klasse
ZSGOWMS 1 - Hooglanderveen 1
B.S. (Brian) Lampers
veld 1-ZSGO WMS
24 mrt. 11:45
regulier
2e klasse
WV-HEDW 2 - Hooglanderveen 2
M. (Mohamed) Uaftouh
08-veld 1-WVHEDW hoofd
24 mrt. 11:00
regulier
3e klasse
Hooglanderveen 3 - Kampong 6
M.A.J.F. (Marco) Burm
veld 4
24 mrt. 13:00
regulier
6e klasse
Allen Weerbaar 3 - Hooglanderveen 4
veld 1
24 mrt. 11:30
regulier
6e klasse
Hooglanderveen 5 - KVVA 3
Afgeschermd
veld 1
24 mrt. 11:00
regulier
6e klasse
AFC Quick 1890 4 - Hooglanderveen 6
veld 1
24 mrt. 10:30
regulier
7e klasse
Hoogland 9 - Hooglanderveen 7
veld 2
24 mrt. 12:30
regulier
7e klasse
Hooglanderveen 8 - AS'80 4
J. (Jan) Peters
veld 5
24 mrt. 13:30
regulier
7e klasse
Schalkwijk 3 - Hooglanderveen 9
veld 1
24 mrt. 09:30
Training
Onder 6 = Euro League - Training
veld 5
24 mrt. 10:45
Training
Onder 7 = World League - Training
veld 5
27 mrt. 19:00
regulier
2e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO17-1 - AFC Quick 1890 MO17-2
D. (Danny) de Graaf
veld 3
23
24
30 mrt. 12:15
regulier
1e klasse
Hooglanderveen O23-2 - Argon O23-4
veld 4
30 mrt. 12:15
regulier
2e klasse
Hooglanderveen O23-3 - Roda '46 O23-9
veld 5
30 mrt. 11:45
regulier
3e klasse (3e fase)
DOVO JO17-3 - Hooglanderveen JO17-4
veld 3-DOVO
30 mrt. 11:00
regulier
4e klasse (3e fase)
SVMM JO17-1 - Hooglanderveen JO17-5
veld 1
30 mrt. 10:30
regulier
3e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO15-2 - AFC Quick 1890 MO15-2
veld 5
30 mrt. 12:15
regulier
3e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO15-3 - Loosdrecht MO15-2
C. (Connery) Smorenburg
veld 6
30 mrt. 10:30
regulier
3e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO13-2 - HDS MO13-1
C. (Connery) Smorenburg
veld 1
30 mrt. 10:30
regulier
2e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO13-3 - Achterveld MO13-1 (9-tal)
veld 4
30 mrt. 12:30
Oefen
Hooglanderveen O23-1 - ntb O23-1
veld 1
3 apr. 18:30
regulier
2e klasse (3e fase)
Hooglanderveen MO13-3 - Renswoude MO13-1
veld 1
23
24