•  

    Momenteel zijn wij per direct op zoek naar een trainer voor de Jongens Onder 10-1 om tweemaal per week de training te verzorgen en de wedstrijd op zaterdag te begeleiden. Dit betreft een rol voor de tweede seizoenshelft, van januari tot en met juni 2019.

    Ben jij een enthousiaste trainer met kennis van voetbal of ken je iemand in je omgeving die je hiervoor warm kunt krijgen? Dan is dit een mooie kans om onderdeel te worden van onze prachtige jeugdopleiding. We hebben immers de ambitie om met talentvolle, enthousiaste trainers hogerop te komen. Dit jaar hebben we voor het eerst een Hoofd Jeugdopleiding Onderbouw en Hoofd Jeugdopleiding Bovenbouw. Er zal dus veel begeleiding/ondersteuning zijn bij de training en trainingsstof.

    Het bezit van het diploma TC3 of Pupillentrainer is gewenst.

    Bij interesse kun je contact opnemen met Rob Overkleeft via hjo-onderbouw@vvhooglanderveen.nl