• Het bestuur heeft 12 maart 2020 besloten, in lijn met het besluit van het kabinet, om per direct alle trainingen, wedstrijden en andere clubactiviteiten tot en met 31 maart 2020 te annuleren. Het complex zal tot die tijd gesloten blijven.

   

  Hieronder volgt nadere informatie over de gevolgen van dit besluit.

   

  • Het complex en dus ook het clubhuis is gesloten voor clubactiviteiten.
   Dat geldt ook voor vergaderingen en andere bijeenkomsten. Onderhoud en beheer werkzaamheden op individuele basis kunnen doorgang vinden.

   

  • Kinderopvanglocaties hoeven de deuren niet te sluiten. Bzzzonder, die een BSO exploiteert op ons complex, heeft besloten hiermee door te gaan zolang zij bevoegd personeel hiervoor beschikbaar hebben. Voor nadere informatie hierover moet u bij Bzzzonder zijn (info@bzzzonder.nl).

   

  • De potgrond verkoopactie van 21 maart 2020
   Er zijn al veel potgrondzakken besteld en online betaald. De werkgroep is klein en aangezien we dit seizoen alleen thuis afleveren als de zakken vooraf online betaald zijn is het klantcontact minimaal. Daarom gaat de verkoop en levering van potgrondzakken gewoon door. U kunt dus overigens <HIER> nog bestellen voor een levering komende zaterdag (ook niet-leden in Vathorst / Hooglanderveen mogen bestellen).

   

  • Extra algemene ledenvergadering op 31 maart 2020.
   Voor de aanbouwplannen hadden wij een extra algemene ledenvergadering uitgeschreven op 31 maart 2020.
   Ook deze gaan we verplaatsten. Hierover volgt komende week meer informatie in een volgende “nadere informatie”-nieuwsbericht.

   

  Het bestuur blijft de ontwikkelingen omtrent het Covid-19 (Corona) virus op de voet volgen en zullen u via de website / facebook nader informeren als er iets nieuws te melden is.

   

  Heeft u nog vragen, dan kunt u deze stellen aan pr-communicatie@vvhooglanderveen.nl

   

  Meer achtergrond informatie is te vinden op:

  https://nocnsf.nl/nieuws/2020/03/nocstarnsf-adviseert-om-alle-sportbijeenkomsten-in-maart-af-te-gelasten

  https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59625/veelgestelde-vragen-over-het-coronavirus-en-voetbal

  https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59620/tot-en-met-31-maart-geen-voetbal-nederland

  https://www.rivm.nl/coronavirus/covid-19

   

   

  het bestuur