• Eindstand Grote Club Actie 2021

    Vandaag 1 december 2021 kan de club jullie berichten dat in de periode 18 september tot en met 30 november 2021 ontzettend veel lootjes van de Grote Club Actie zijn verkocht. Lees verder

  • MTC de Fysioclub verbindt zich als nieuwe sportmedisch partner
  • MTC de Fysioclub en vv Hooglanderveen starten per aankomend seizoen 2021 / 2022 een intensieve samenwerking op sportmedisch gebied. MTC zal een belangrijke functie gaan vervullen in de uitbreiding van de accommodatie, waarvan de nieuwbouw momenteel volop in gang is.

    De fysiopraktijk uit Amersfoort zal meerdere fysioruimten gaan betrekken in het spiksplinternieuwe deel van het clubhuis. Een belangrijk deel van de langdurige samenwerking is dat MTC de Fysioclub de nieuwe sportmedisch partner van onze voetbalvereniging zal vormen.

    lees verder >>>