• MO13-3 is op zaterdag 27 mei kampioen geworden in de 3e klasse.

    Voor het team was het dit seizoen wennen om voor het eerst 11x11 te spelen met 6 nieuwe, beginnende voetbalsters. Ze hebben enorm snel hun draai gevonden als team en op het veld. Met veel plezier en inzet zijn ze in het seizoen gegroeid en de laatste maanden een spannende competitie gehad. Het kwam echt op de laatste wedstrijd aan waarbij gewonnen moest worden van De Bilt. Weliswaar de nummer laatst in de poule maar het moest wel even gebeuren. De speelsters hebben er een feestje van gemaakt en met 1-6 verdiend gewonnen.

    Na afloop met elkaar naar de club gegaan om dit uitgebreid te vieren waar de coaches de meiden nog even in het zonnetje hebben gezet met een mooie medaille en persoonlijke speech! We zijn enorm trots op het team!

    De coaches

    MO13-3 KAMPIOEN