• MO20-1 Kampioen
 • Uitkomend in de 1e klasse hebben de meiden van MO20-1 het voor elkaar gekregen om alle 14 wedstrijden te winnen en met 15 punten meer dan dan nummer 2 kampioen te worden.
   
  Na dit seizoen komt er een einde aan een reeks mooie jaren. Beide trainers besloten om na dit seizoen te stoppen. Een groot gedeelte van de groep gaat elders op zaterdag voetballen en er stoppen er een aantal.
   
  De afgelopen jaren waren fantastisch met 6 kampioenschappen, wat resulteerde om steeds maar op hoofdklasse niveau te mogen spelen. Door dit resultaat zal MO20-1 volgend seizoen ook weer op hoofdklasse niveau mogen gaan spelen.
   
  Aan alles komt een eind, we hopen dat de meiden veel plezier hebben bij hun nieuwe club en we hopen dat de meiden die blijven volgend seizoen ook weer kampioen mogen worden.
   
  Heel veel succes meiden.