• Wij vragen alle trainers en leiders om uiterlijk zaterdag 2 juli ervoor te zorgen dat alle materialen die aan het begin van het seizoen in jullie teamlocker lagen daar weer in te leggen. Het betreft ballen (in net), tas met hesjes, hoedjes incl. houder en waterzak (incl. spons).

  Vanaf maandag 4 juli gaat het materialenhok op slot en gaat het materialen team o.l.v. Henk Boezewinkel ervoor zorgen dat alles weer netjes en compleet wordt gemaakt voor het seizoen 2022-2023.

  Denk daarnaast ook nog even aan het inleveren van de teamtassen met kleding (compleet, incl. bidonnenkrat, coachpolo's en evt. coachjassen), dit kan nog op zaterdag 2 juli en zaterdag 9 juli. Meer info hierover elders op de website (bericht wordt ook binnenkort herhaald).

  Voor alle spelers/speelsters geldt dat zij ook hun eigen tas en presentatiepak in moeten leveren, dat kan ook op 2 en 9 juli.

  Graag jullie medewerking om ook dit weer vlot en soepel te laten verlopen.

  En voor daarna: alvast een hele fijne vakantie gewenst!

  Het bestuur