• Vrijdag 23 september vindt de assistent-scheidsrechter (grensrechter-/vlag-)cursus plaats. Deze gaat door omdat er genoeg aanmeldingen zijn. Hier zijn we erg blij mee, dat betekent dat we hier ook een 'professionaliseringsslag' kunnen maken. De cursus begint om 20.30.

    Ook op vrijdag de 23e de tweede cursusavond voor de scheidsrechters. Zowel half als heel veld. Iedereen die dan echt gaat fluiten kunnen we mogelijk de zaterdag er na al op de velden bewonderen. Scheidsrechters zijn hard nodig om alle wedstrijden te leiden en we zijn erg blij met de enthousiaste cursisten. Hoe meer scheidsrechters, hoe minder de leider zelf hoeft te fluiten of te zoeken naar een scheidsrechter bij de ouders. Half veld cursus vangt aan om 19.00 en voor heel veld begint de cursus om 20.00 uur.

    De lokatie van beide cursussen wordt die avond bekendgemaakt. Dat kan een andere ruimte dan de kantine zijn.