• Hooglanderveenhub.net balsponsor zaterdag 19 okt 2024

    Zaterdag 19 oktober is www.hooglanderveenhub.net de balsponsor tegen Zeewolde 

    Al jaren is Geurt Hilhorst met www.hooglanderveenhub.net een sponsor van een wedstrijd bal en dat niet alleen hij houdt het hele dorp op de hoogte hoe alles reilt en zeilt in en om het mooie dorp Hooglanderveen. Zo zal hij aanstaande zaterdag hopelijk live verslag gaan doen van het behalen van de eerste punten in deze competitie. Dat zal nog geen sinecure zijn want we hebben de huidige nr 3 op bezoek. Dat betekend ook dat we na de vijfde speel ronde de huidige top 4 hebben gehad, dan wordt alles makkelijker. Nou dat vast en zeker niet het geval zijn, deze competitie is er één met veel gelijkwaardige tegenstanders. We rekenen erop dat de beelden die aankomende zaterdag door Geurt gemaakt worden een registratie zijn van een mooie driepunter. 

    Als we de weersvoorspellers mogen geloven hebben we een week met heerlijk najaars temperaturen met regelmatig een zonnetje. Zeker geen reden om bij de openhaard te gaan zitten maar juist erop uit te gaan. Bijvoorbeeld het aanmoedigen van onze mannen. Daarnaast staat het komende weekend de hele vereniging van vrijdag t/m zondag in het teken van 

    Een extra reden om dit weekend een bezoekje aan onze mooie Willem Tomassen complex te brengen. Graag tot zaterdag( of vrijdag of zondag) of alle dagen natuurlijk. Geurt bedankt voor je ondersteuning en met een driepunter kan je de beelden niet vaak genoeg herhalen.

    Sponsorcommissie.