• De jeugdteams O9-1 en O10-1 van vvHooglanderveen zijn in de ochtend van zondag 17 maart uitgenodigd om deel te nemen aan een minitoernooi in het stadion van Pec Zwolle. Ook De Graafschap zal deelnemen aan het toernooi.

    De teams zullen elk in de eigen leeftijdscategorie (jaargang 2010 en 2011) 4 wedstrijden spelen. Twee tegen 2 teams van Pec Zwolle en twee tegen 2 teams van De Graafschap.

    Er zal 6:6 (incl keepers) gespeeld worden op een veld van 42x30m. De bal mag niet ingeworpen worden maar moet ingedribbeld worden. Een vrije bal mag dmv een dribbel, een pass of schot uitgevoerd worden. Er zal geen scheidsrechter zijn en de keeper mag de bal niet in de handen pakken na een terugspeelbal.

    Natuurlijk hebben de teams zeer enthousiast op de uitnodiging gereageerd en ze nemen graag deel aan het toernooi.

    We wensen beide teams alvast veel plezier en succes!