• Het eerste elftal verliest opnieuw derby tegen VVZA
 • wedstrijdverslag 26-03-2023

  Twee counters van VVZA waren voldoende voor de ploeg uit Amersfoort om de drie punten mee naar huis te nemen. In de 4e minuut scoorde Samy Taj en in de 75e minuut Maik van Elst.

  Het eerste elftal had moeite met de goed georganiseerde verdediging van VVZA. Al was Robin Wollaars dichtbij de openingstreffer. De tweede kans creëerde de ploeg van Charles van Altena net voor rust. Pim Gijtenbeek zag zijn kopbal over de goal gaan.

  Net na rust de beste periode van het eerste elftal. In de 47e minuut zette Mehmet Kaya Marc Hessels met een knappe pass alleen voor de keeper van VVZA, maar het schot van de middenvelder ging voorlangs. Even later was Rick Voortman dichtbij de gelijkmaker, mag zijn hakbal had onvoldoende snelheid.

  Daarna hield de verdediging van VVZA makkelijk stand. Maik van Elst besliste een kwartier voor tijd de wedstrijd, waardoor VVZA voor de tweede keer dit seizoen aan het langste eind trok.

  Met dank aan Kees Steenbeek.

  pr-communicatie@vvhooglanderveen.nl

 • Altijd lage prijzen op je dagelijkse boodschappen