• Vanaf maandag 24 juni mogen de natuurgrasvelden niet meer worden bespeeld, ook niet recreatief. Dan start de periode waarin het jaarlijkse groot onderhoud wordt uitgevoerd en de velden rust moeten krijgen. Gelieve deze velden dan ook niet te betreden tot en met eind augustus. Wanneer ze weer gebruikt mogen worden laten wij dat weten.

    De kunstgrasvelden blijven bespeelbaar, ook voor recreatief gebruik, ook als de rest van het complex afgesloten is. Wij willen wel eenieder vragen eventuele rommel van eten en drinken op te ruimen en in de vuilnisbakken te doen. Dat houdt het complex schoon en de velden in goede conditie. Wij willen de jeugd de mogelijkheid geven in de vrije tijd de kunstgrasvelden te gebruiken, daar verwachten wij dan wat verantwoordelijkheid voor terug.

    Alvast bedankt voor ieders medewerking, een fijne zomer en op naar het nieuwe seizoen met velden in optimale conditie.

    Met dank, het bestuur