• Vrijdagavond traint de groep niet-selectiekeepers, inmiddels meer dan 30 jongens en meisjes. Onder de bezielende leiding van Inge Rehorst en 4 assistenten.
    Omdat er deze winterstop een trainer gestopt is (weggekocht door andere vereniging ;-) )  zijn we nu op zoek naar een nieuwe keeperstrainer voor de vrijdagavond.

    Bij voorkeur uiteraard iemand met keeperservaring, zelf keeper geweest of keeperstrainer-ervaring.
    Het tijdstip van de trainingen is 18.00 - 20.00 uur. Het liefst zoeken we iemand die 2 uur kan trainen, maar met 1 uur zijn we al enorm geholpen. De functie is een vrijwilligersfunctie, dus niet betaald.

    Wil je inlichtingen over deze mooie job:
    Dat kan, neem dan contact op met Michel Martens onze keepers-coördinator via email : coordinator-keepers@vvhooglanderveen.nl of met Inge Rehorst, de hoofdkeeperstrainer van de vrijdagavond via email : i.rehorst1@telfort.nl