• Frank de Boer bedankt vrijwilligers VV Hooglanderveen

  We hebben met z'n allen een zwaar en bijzonder jaar achter de rug.

  VV Hooglanderveen heeft zich op zijn eigen manier aangepast om leden betrokken te houden en hen de mogelijkheid te bieden om te kunnen blijven voetballen. We begrijpen maar al te goed dat dit nooit was gelukt zonder de tomeloze inzet van alle trouwe vrijwilligers.

  Daarom hebben we iets speciaals voor al die vrijwillig(st)ers die VV Hooglanderveen zo'n warm hart toedragen.

  Frank de Boer bedankt alle vrijwillig(st)ers van VV Hooglanderveen. Speciaal voor alle vrijwilligers van VV Hooglanderveen heeft bondscoach Frank de Boer een videoboodschap opgenomen. Want ook de bondscoach weet: Ook VV Hooglanderveen als amateurclub kan niet zonder vrijwillig(st)ers.

  Bekijk de video hier en deel 'm snel en simpel met alle vrijwillig(st)ers.

  Namens iedereen bij de KNVB:
  bedankt voor jouw inzet en tot in 2021!