• De allerbeste dribbelaars komen uit Brazilië. Een zieke Akka om een tegenstander te poorten of een Rainbow Flick om even uit te sloven: niets is te gek! Om goed te kunnen dribbelen en de beste trucjes onder de knie te krijgen, moet je jouw techniek goed trainen. Daarom organiseert Voetbalschool Sportivun vanaf maart speciale clinics, waar je jouw dribbeltechniek kunt perfectioneren. Tijd voor de Braziliaanse Samba!

    Iedereen tussen de zes en twaalf jaar oud kan meedoen. De clinics van Voetbalschool Sportivun vinden tussen 5 maart en 9 april iedere vrijdag plaats van [tijd] tot [tijd]. Dat zijn dus vijf clinics + een gratis kennismakingsclinic op 5 maart voor in totaal €50,-!

    Je kunt ook alleen deelnemen aan de gratis kennismakingsclinic op 5 maart, zodat je kunt zien of Voetbalschool Sportivun iets voor jou is. En vind je het naderhand niets? Dan zit je helemaal nergens aan vast.

    Ga naar https://www.sportivun.nl/product/voetbalschool-braziliaanse-samba-maart/ voor meer info en aanmelding!