• De herstart van het voetbal is voorzichtig op gang gekomen. Maandagavond, de eerste trainingsdag na de herstart, kwamen de eerste groepen trainen: Selectiegroepen O9, O10, O11 en O12. Een ongekende opkomst van 95% gaf aan hoe zeer de kinderen weer wilden ballen.

  Dinsdagmiddag kwam de selectie van O8 opdraven voor de training. Hier was de opkomst 70%. Iets lager, maar evenwel een mooie opkomst. Leuk om dat weer te mogen aanschouwen.

  Compliment aan de kinderen, ouders en de trainers die zich keurig aan de voorschriften hielden.

  Een paar trainers moest nog even verwezen worden naar de juiste ingang en parkeerplaats (zij hebben namelijk hun eigen ingang en parkeerruimte bij veld 1), maar verder verliep alles perfect en had de corona-coördinator nagenoeg niets te doen.

  Omdat ouders helaas nog niet op het voetbalterrein mogen komen, hier een kleine impressie:

  De kop is er af !

  De kop is er af ! 1

  De kop is er af ! 2

  De kop is er af ! 3

  De kop is er af ! 4

  De kop is er af!

  De kop is er af ! 5

  De kop is er af ! 6

  Zo volhouden mensen ! Prachtig.