• Vrijdagavond 21 januari a.s. stond het koppel-darttoernooi gepland. Velen zaten al te wachten op de nodige inschrijfinformatie. Maar het zal niemand verbazen, dat in verband met de huidige coronamaatregelen (11-1-2021) we niet verwachten dat de maatregelen op 21 januari dermate zijn versoepeld dat de dartavond door kan gaan. Daarom zetten we de organisatie niet door en zullen we de dartavond op een later moment organiseren.

    We houden de ontwikkelingen nauw in de gaten en zullen als er voldoende versoepelingen zijn doorgevoerd een nieuwe datum plannen. We willen natuurlijk niet dat veel Veense favorieten versterk moeten laten gaan, net zoals de Nederlandse topdarters bij het afgelopen WK.

    Hou de website en andere media in de gaten en we hopen als het door kan gaan zoveel mogelijk koppels te mogen verwelkomen.