•  

    Voetbalvereniging Hooglanderveen heeft in de persoon van Charles van Altena een nieuwe hoofdtrainer gevonden voor komend seizoen. Hij wordt daarmee de opvolger van Roberto Klomp. Momenteel is Charles, 51 jaar oud en woonachtig in Purmerend, voor het vierde jaar hoofdtrainer van Hoofdklasser HVV Hollandia. Hij heeft een uitgebreide achtergrond in het voetbal. Onder meer  is hij als speler actief geweest bij ADO'20 en DWV in de Hoofdklasse en heeft hij als hoofdtrainer gewerkt bij Kolping Boys en Stormvogels/Telstar. Ook heeft Charles zijn eigen voetbalschool.

    Hooglanderveen heeft recentelijk de ambitie uitgesproken om het eerste elftal met voornamelijk eigen jeugd de komende jaren de stap naar de eerste klasse te willen laten maken. De vereniging is content dat Charles met zijn ervaring, persoonlijkheid en voetbalvisie daar vanaf het nieuwe seizoen een bijdrage aan gaat leveren.