• JO13-1 > Amersfoortse VoetbalKampioen 2022
  • Op dinsdag 7 juni 2022 begon het AVK voor JO13-1. De twee poulewedstrijden tegen KVVA en Amsvorde werden gewonnen. Hierdoor plaatste het team zich voor de halve finale.
     
    De finales werden gespeeld op vrijdag, bij winst lonkte de finale. De tegenstander was VVZA, dit bleek een taaie opponent. Hooglanderveen hield de nul en wist zelf twee keer te scoren in de tweede helft en wist zodoende de finale te halen. 
     
    De tegenstander in deze finale was CJVV, een bekende uit de competitie. Dat een finale krachten los maakt bij de spelers was aan beide kanten te zien. Veel strijd van beide teams, het voetbal iets minder goed, maar de spanning compenseerde alles. Vlak voor tijd scoorde Hooglanderveen de 1-0 en troonde zich zo tot Amersfoortse VoetbalKampioen voor 2022 bij de JO13. 
  • JO13-1