• AFAS Final League toernooien
 • Speelschema's AFAS Final League toernooien MO13, MO15 en MO17 zaterdag 10 juni bij vv Hooglanderveen

  Op zaterdag 10 juni 2023 is het zover: de 1e editie van de AFAS Final League toernooien van de KNVB. Met behulp van onze sponsor AFAS Software zijn wij erin geslaagd om maar liefst 6 van deze toernooien op ons complex te laten  spelen.

  Daarmee is vv Hooglanderveen de grootste Final League locatie van heel Nederland!

  Bijgaand vinden jullie de indeling (inclusief kleedkamerindeling), wedstrijdschema's en de regelgeving voor de 6 door ons te organiseren Final League toernooien voor de volgende leeftijdscategorieen:

  Let op: Nieuwe indeling per 09 juni 2023

  De wedstrijdschema's zijn door de KNVB bepaald. De wedstrijd die in de voetbal.nl app staat is fictief en hoeft dus niet daadwerkelijk de 1e wedstrijd te zijn. Deze is er m.n. voor bedoeld om ervoor te zorgen dat iedereen zich op tijd meldt op de toernooilocatie.

  Er zal voor alle teams ook nog een penaltybokaal georganiseerd worden. De planning hiervoor ontvangen jullie bij aankomst.

  Wil je meer informatie? Stuur jouw bericht naar thuistoernooi@vvhooglanderveen.nl of neem contact op 06-13928939

  Met sportieve thuistoernooi groet,

  Johan Noordhof

 • Samen maken we er een prachtig Final Leaque toernooi van!
 • : "op 10 juni 2023 kan er maar 1 leeftijdsteam de winnaar zijn"