• 4 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bronkhorst, SjoerdOverige stafTeammanager
    Eigenhuis, BasOverige stafTeammanager
    Ouden, Arie denTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 11:00Roda '46 5 - Hooglanderveen 4Sportpark Burg.Buiningpark
    15 dec. 12:30Hooglanderveen 4 - Zwaluwen Utrecht '11 6Sportpark Willem Tomassen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 nov.HDS 3 - Hooglanderveen 42 - 2
  • Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 422003126
    2Hoogland 621015503
    3Roda '46 7200235-20

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 411003123
    2KVVA 2100113-20

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 400000000
    2Zwaluwen Utrecht '11 600000000

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeist 3106222316720
    2Kampong 1795222619717
    3Hoogland 5851239172216
    4Hooglanderveen 4942328181014
    5Schalkwijk 394232922714
    6Sterrenwijk 6641127111613
    7Houten 493241620-411
    8Roda '46 573131518-310
    9HDS 372231827-98
    10Soest SO 68116943-344
    11FC Driebergen 280081130-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boersen, JoostTeamspeler
    Bronkhorst, SjoerdTeamspeler
    Dekker, JohnTeamspeler
    Eigenhuis, BasTeamspeler
    Laveist, ShaquilleTeamspeler
    Leeuwenkamp, DylanTeamspeler
    Lok, GijsTeamspeler
    Mossink, MaxTeamspeler
    Mulder, MikeTeamspeler
    Spiekstra, RogierTeamspeler
    Verrips, LorenzoTeamspeler
    Verrips, MarvinTeamspeler
    Vessies, WilcoTeamspeler
    Waal, Menno van derTeamspeler
    Wit, Nick deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.