• 4 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bronkhorst, SjoerdOverige stafTeammanager
    Eigenhuis, BasOverige stafTeammanager
    Ouden, Arie denTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 12:30Hoogland 5 - Hooglanderveen 4Sportpark Langenoord
    2 feb. 12:30Soest SO 6 - Hooglanderveen 4Sportpark "Bosstraat-Oost"
    9 feb. 12:00Hooglanderveen 4 - Kampong 17Sportpark Willem Tomassen
    16 feb. 10:30Amsvorde 6 - Hooglanderveen 4Sportpark Nimmerdor
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Hooglanderveen 4 - HDS 33 - 2
  • Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 422003126
    2Hoogland 621015503
    3Roda '46 7200235-20

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 411003123
    2KVVA 2100113-20

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 411004043
    2Zwaluwen Utrecht '11 6100104-40

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amsvorde 600000000
    2Hooglanderveen 400000000

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogland 51071250212922
    2Zeist 3106222316720
    3Schalkwijk 31162335231220
    4Hooglanderveen 41153332211118
    5Kampong 17115242725217
    6Sterrenwijk 6851232181416
    7Roda '46 594232620614
    8Houten 4103251724-711
    9HDS 3102352739-129
    10Soest SO 6112271650-348
    11FC Driebergen 2101091433-193
    12Allen Weerbaar 41001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boersen, JoostTeamspeler
    Bronkhorst, SjoerdTeamspeler
    Dekker, JohnTeamspeler
    Eigenhuis, BasTeamspeler
    Laveist, ShaquilleTeamspeler
    Leeuwenkamp, DylanTeamspeler
    Lok, GijsTeamspeler
    Mossink, MaxTeamspeler
    Mulder, MikeTeamspeler
    Spiekstra, RogierTeamspeler
    Verrips, LorenzoTeamspeler
    Verrips, MarvinTeamspeler
    Vessies, WilcoTeamspeler
    Waal, Menno van derTeamspeler
    Wit, Nick deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.