• Yesss - Doe mee én win > Dit kan online t/m 24 november 2020
  • 4 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bronkhorst, SjoerdOverige stafTeammanager
    Eigenhuis, BasOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 13:00Hooglanderveen 4 - Sterrenwijk 9Sportpark Willem Tomassen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Hooglanderveen JO13-2 - Hooglanderveen JO13-32 - 0
    24 okt.Hooglanderveen JO17-1 - Hooglanderveen JO16-19 - 3
    25 okt.Baarn sv 3 - Hooglanderveen 4
  • Poulestanden Hooglanderveen 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogland 633009369
    2Hooglanderveen 4320114776
    3BVV '31 2301249-51
    4Roda '46 53012311-81

    Poulestanden Hooglanderveen 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 443101551010
    2Hoogland 54310178910
    3Sterrenwijk 64301141139
    4KVVA 2421115877
    5Sterrenwijk 942116517
    6Soest SO 642117707
    7PVCV 641127704
    8Kampong 224112412-84
    9Roda '46 54112819-114
    10Sporting '70 5402224-22
    11Rivierwijkers 54013913-41
    12Baarn sv 34013510-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boersen, BramTeamspeler
    Bronkhorst, SjoerdTeamspeler
    Dekker, JohnTeamspeler
    Eigenhuis, BasTeamspeler
    Laveist, ShaquilleTeamspeler
    Leeuwenkamp, DylanTeamspeler
    Mossink, MaxTeamspeler
    Mulder, MikeTeamspeler
    Spiekstra, RogierTeamspeler
    Verrips, LorenzoTeamspeler
    Verrips, MarvinTeamspeler
    Vessies, WilcoTeamspeler
    Waal, Menno van derTeamspeler
    Wit, Nick deTeamspeler
    Zakaraia, DavitTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.