• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Dijk, Adrie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dijk, Adrie vanOverige stafTeammanager
    Hasnaoui, AliOverige stafTeammanager
    Jooren, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Jooren, JeroenOverige stafTeammanager
    Weijkamp, GeertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 apr. 11:15Hooglanderveen 2 - Zeeburgia avv 2Sportpark Willem Tomassen
    12 mei. 11:15Sporting '70 2 - Hooglanderveen 2Sportpark Voordorp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Hooglanderveen 2 - VVIJ 23 - 2
    14 apr.SDZ 2 - Hooglanderveen 20 - 2
  • Poulestanden Hooglanderveen 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Soest SO 220133458302842
    2Hooglanderveen 220114560382237
    3Pancratius Rksv 220112755361935
    4RODA '23 Rksv 22110474133834
    5VVIJ 2219575148332
    6Legmeervogels 2208574642429
    7KFC 2208483344-1128
    8Abcoude fc 2208393438-427
    9Zaanlandia 2207493751-1425
    10Zeeburgia avv 2216695458-424
    11SDZ 22173114052-1224
    12Sporting '70 22063113647-1121
    13Zwaluwen Utrecht '11 22042142856-2814

    Poulestanden Hooglanderveen 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 232109367
    2Hoogland 232018446
    3Fortius asv. 2302134-12
    4Roda '46 2301209-91

    Poulestanden Hooglanderveen 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 21100110113
    2Kampong 211007073
    3Zeeburgia avv 211007073
    4DEM (RKVV) 211006153
    5Bloemendaal 211005053
    6Fortuna Wormerveer sv 211005053
    7ZAP 211005053
    8Pancratius Rksv 211004043
    9RODA '23 Rksv 211004043
    10AFC 211008533
    11Hillegom sv 211003033
    12FC Uitgeest 211003033
    13Velsen Rkvv 211004223
    14Hollandia T 211003123
    15Swift 311003123
    16Hooglanderveen 211002023
    17KFC 211002023
    18Hoogland 211005413
    19Geel Wit '20 sv. 211004313
    20Rijp (de) 211004313
    21Zaanlandia 211004313
    22Hercules 211003213
    23Sterrenwijk 211003213
    24SDO 211002113
    25Buitenveldert sc. 311001013
    26Spaarnwoude sv. 211001013
    27WSV 1930 211003303
    28Vitesse 22 311001103
    29Houten 200000000
    30JSV Nieuwegein 200000000
    31SCH '44 200000000
    32UVV 200000000
    33SVA 210013300
    34SV Spartanen 210011100
    35't Goy 2100145-10
    36Hillegom sv 4100134-10
    37Kolping Boys 2100134-10
    38Purmerend 2100134-10
    39Elinkwijk 2100123-10
    40Kampong 3100123-10
    41Amsvorde 2100112-10
    42Purmersteijn 2100101-10
    43SDZ 2100101-10
    44Dijk De asv 2100124-20
    45Kleine Sluis 2100113-20
    46RKDES 2100113-20
    47AFC Quick 1890 3100102-20
    48Westfriezen 2100102-20
    49AGB 2100158-30
    50WV-HEDW 3100103-30
    51Zouaven (de) 2100103-30
    52Buitenveldert sc. 4100104-40
    53Sporting Martinus 2100104-40
    54Alliance '22 sv. 2100116-50
    55Limmen 2100105-50
    56Velsen Rkvv 3100105-50
    57VVW 2100105-50
    58Meer De sv. 4100107-70
    59PVCV 2100107-70
    60Kennemers (de) 21001011-110

    Poulestanden Hooglanderveen 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 211006063
    2Bilt De FC 211007253
    3Ajax AFC 211005053
    4Stormvogels ijvv 211005143
    5AMVJ 211004043
    6Hooglanderveen 211004043
    7IJsselmeervogels 211005233
    8ZAP 211004133
    9DEM (RKVV) 211003033
    10Spakenburg 211003033
    11Vitesse 22 311003033
    12FC Uitgeest 211004223
    13ADO '20 211003123
    14Hoogland 211002023
    15OSM '75 211003213
    16Zaanlandia 211003213
    17Meern De 211002113
    18Swift 211002113
    19Velsen Rkvv 211002113
    20Kampong 211001013
    21Swift 311001013
    22WSV 1930 211001013
    23Hoofddorp s.v. 311004403
    24Buitenveldert sc. 311004403
    25FC Zaandam 211002203
    26Jonathan 211002203
    27Renswoude 211001103
    28Odysseus '91 211001103
    29SDO 211001103
    30KFC 211001103
    31Hillegom sv 200000000
    32Zeeburgia avv 200000000
    33AFC 610014400
    34Sterrenwijk 210014400
    35Waterwijk asc 210012200
    36LSVV 210012200
    37Bloemendaal 210011100
    38DOVO 210011100
    39DVVA csv. 210011100
    40AFC 210011100
    41Geel Wit '20 sv. 2100123-10
    42Huizen 2100123-10
    43CSW 3100112-10
    44Hollandia T 2100112-10
    45ODIN 59 4100112-10
    46CDW 2100101-10
    47Laren 99 sv 2100101-10
    48Rijp (de) 2100101-10
    49Woudenberg 2100124-20
    50Castricum FC 2100113-20
    51WV-HEDW 4100102-20
    52Hercules 2100125-30
    53VSV 2100114-30
    54Argon 6100103-30
    55DVVA csv. 3100103-30
    56Pancratius Rksv 2100103-30
    57Vriendenschaar 2100115-40
    58Amstelveen/Heemraad 2100104-40
    59Swift 3100104-40
    60RODA '23 Rksv 2100127-50
    61SCH '44 2100105-50
    62Spaarnwoude sv. 2100106-60

    Poulestanden Hooglanderveen 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Renswoude 211005053
    2Swift 211006243
    3Zaanlandia 211004133
    4Bilt De FC 211003033
    5ZAP 211003123
    6DEM (RKVV) 211002023
    7FC Uitgeest 211002023
    8Hoogland 211005413
    9SDO 211003213
    10ADO '20 211002113
    11IJsselmeervogels 211002113
    12WSV 1930 211002113
    13AMVJ 211002203
    14Buitenveldert sc. 311001103
    15Jonathan 200000000
    16KFC 200000000
    17FC Zaandam 210012200
    18Hooglanderveen 210011100
    19Swift 3100145-10
    20OSM '75 2100123-10
    21Ajax AFC 2100112-10
    22Kampong 2100112-10
    23Vitesse 22 3100112-10
    24Spakenburg 2100113-20
    25Odysseus '91 2100102-20
    26Zeeburgia avv 2100102-20
    27Velsen Rkvv 2100114-30
    28Meern De 2100103-30
    29Stormvogels ijvv 2100126-40
    30Hillegom sv 2100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Botterblom, RudyTeamspeler
    Brandsen, MikeTeamspeler
    Groen, MarcTeamspeler
    Hildebrand, GuidoTeamspeler
    Langelaar, TimTeamspeler
    Mulder, JurTeamspeler
    Schimmel, SanderTeamspeler
    Schneider, MarijnTeamspeler
    Steenbeek, ErwinTeamspeler
    Steenbeek, RemcoTeamspeler
    Vredeveldt, NielsTeamspeler
    Weijkamp, MaxTeamspeler
    Witte, SebastiaanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.