• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Adrie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dijk, Adrie vanOverige stafTeammanager
    Hasnaoui, AliOverige stafTeammanager
    Jooren, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Jooren, JeroenOverige stafTeammanager
    Weijkamp, GeertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 okt. 11:15Hooglanderveen 2 - Pancratius Rksv 2Sportpark Willem Tomassen
    4 nov. 11:15Hooglanderveen 2 - Zaanlandia 2Sportpark Willem Tomassen
    11 nov. 14:00AFC Quick 1890 3 - Hooglanderveen 2Sportpark Dorrestein
    18 nov. 11:00RODA '23 Rksv 2 - Hooglanderveen 2Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 okt.Hooglanderveen 2 - Legmeervogels 24 - 1
    21 okt.KFC 2 - Hooglanderveen 24 - 2
  • Poulestanden Hooglanderveen 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC 2431095410
    2Hooglanderveen 25311179810
    3Legmeervogels 25311128410
    4Sen 253021112-19
    5Zeeburgia avv 25221239148
    6Pancratius Rksv 2421111477
    7SDZ 2421110647
    8Soest SO 2521210917
    9RODA '23 Rksv 2420210826
    10Sporting '70 25203812-46
    11Zaanlandia 25122911-25
    12Abcoude fc 2511379-24
    13Zwaluwen Utrecht '11 25014322-191
    14sva Papendorp 23003218-16-3

    Poulestanden Hooglanderveen 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 232109367
    2Hoogland 232018446
    3Fortius asv. 2302134-12
    4Roda '46 2301209-91

    Poulestanden Hooglanderveen 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 200000000
    2AFC 200000000
    3AGB 200000000
    4Alliance '22 sv. 200000000
    5Amsvorde 200000000
    6Bloemendaal 200000000
    7Buitenveldert sc. 300000000
    8Buitenveldert sc. 400000000
    9DEM (RKVV) 200000000
    10Dijk De asv 200000000
    11Elinkwijk 200000000
    12Fortuna Wormerveer sv 200000000
    13Geel Wit '20 sv. 200000000
    14Goy 't 200000000
    15Hercules Zondag 200000000
    16Hillegom sv 400000000
    17Hillegom sv 200000000
    18Hollandia T 200000000
    19Hoogland 200000000
    20Hooglanderveen 200000000
    21Houten 2 (zon)00000000
    22JSV Nieuwegein 200000000
    23Kampong 300000000
    24Kampong 200000000
    25Kennemers (de) 200000000
    26KFC 200000000
    27Kleine Sluis 200000000
    28Kolping Boys 200000000
    29Limmen 200000000
    30Meer De sv. 400000000
    31Pancratius Rksv 200000000
    32Purmerend 200000000
    33Purmersteijn 200000000
    34PVCV 200000000
    35AFC Quick 1890 300000000
    36Rijp (de) 200000000
    37RKDES 200000000
    38RODA '23 Rksv 200000000
    39SCH '44 200000000
    40SDO 200000000
    41SDZ 200000000
    42Spaarnwoude sv. 200000000
    43SV Spartanen 200000000
    44Sporting Martinus 200000000
    45Sterrenwijk 200000000
    46SVA 200000000
    47Swift 300000000
    48FC Uitgeest 200000000
    49UVV 200000000
    50Velsen Rkvv 300000000
    51Velsen Rkvv 200000000
    52Vitesse 22 300000000
    53Sen 200000000
    54VVW 200000000
    55Westfriezen 200000000
    56WSV 1930 200000000
    57WV-HEDW 300000000
    58Zaanlandia 200000000
    59ZAP 200000000
    60Zeeburgia avv 200000000
    61Zouaven (de) 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Botterblom, RudyTeamspeler
    Brandsen, MikeTeamspeler
    Groen, MarcTeamspeler
    Hildebrand, GuidoTeamspeler
    Langelaar, TimTeamspeler
    Mulder, JurTeamspeler
    Schimmel, SanderTeamspeler
    Schneider, MarijnTeamspeler
    Steenbeek, ErwinTeamspeler
    Steenbeek, RemcoTeamspeler
    Vredeveldt, NielsTeamspeler
    Weijkamp, MaxTeamspeler
    Witte, SebastiaanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.