• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    Dusschoten, Bert vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Kleinwee, JanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Martens, MichelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 dec. 14:00PVCV 1 - Hooglanderveen 1Sportpark Fletiomare Oost
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.SCH '44 1 - Hooglanderveen 10 - 2
    9 dec.Hooglanderveen 1 - Elinkwijk 11 - 3
  • Poulestanden Hooglanderveen 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDZ 1119112791828
    2Soest SO 11173120101024
    3Kampong 11162338162220
    4SCH '44 11162334201420
    5Elinkwijk 1115333327618
    6RODA '23 Rksv 1115241923-417
    7Nieuw Utrecht SV 1114342123-215
    8DWS afc 1115062125-415
    9Hooglanderveen 1113441313013
    10Pancratius Rksv 1113441421-713
    11AFC Quick 1890 1112632629-312
    12FC Weesp 1112451228-1610
    13Abcoude fc 1111281429-155
    14PVCV 1110291130-192

    Poulestanden Hooglanderveen 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSC Nijkerk 1321011387
    2Hooglanderveen 132107347
    3Veensche Boys 13102310-73
    4FC Horst 1300327-50

    Poulestanden Hooglanderveen 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 111006063
    2Huizen 111006153
    3Maarssen 111006153
    4Roda '46 111005053
    5DWSV 111005143
    6Zwaluwen Utrecht '11 111005233
    7Loosdrecht 111004133
    8Senioren 111003033
    9KDO sv 111003033
    10SDO11003033
    11Altius 111004223
    12APWC 111004223
    13HMS 111004223
    14Elinkwijk 111003123
    15Jonathan 111003123
    16Zuidvogels HSV De 111003123
    17Kampong 111004313
    18Hooglanderveen 111003213
    19Argon 111002113
    20DHSC 111002113
    21Meern De11002113
    22SVL 111002113
    23Scherpenzeel 111001013
    24VVZA 111002203
    25SCH '44 111002203
    26Merino's de 110012200
    27Montfoort 110012200
    28Zondag 1100134-10
    29FC Hilversum 1100123-10
    30CJVV 1100112-10
    31EDO (U) 1100112-10
    32PVCV 1100112-10
    33Veenendaal 1100112-10
    34JSV Nieuwegein 1100101-10
    35BFC 1100124-20
    36FZO 1100124-20
    37Laren 99 sv 1100124-20
    38AH'78 1100113-20
    39Focus '07 1100113-20
    40Zeist 1100113-20
    41sva Papendorp100125-30
    42CDW 1100114-30
    43Bunnik '73 1100103-30
    44Za1100103-30
    45MSV '19 1100103-30
    46Argon 2100115-40
    47Nederhorst vv 1100116-50
    48VVZ '49 1100116-50
    49HDS 1100105-50
    50DEV Doorn 1100106-60

    Poulestanden Hooglanderveen 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 30 HCSV 111007163
    2HBC 111006063
    3JOS Watergraafsmeer11006153
    4Koninklijke HFC 211005053
    5Waterwijk asc 111005143
    6Almere FC 111004043
    7DHSC 111004043
    8AFC Zaterdag 111004133
    9Kampong 111004133
    10ODIN 59 211004133
    11Purmersteijn 111004133
    12Scherpenzeel 111004133
    13SVA 111004133
    14Zuidvogels HSV De 111004133
    15Maarssen 111003033
    16Fortuna Wormerv.11004223
    17Huizen 111004223
    18Zandvoort s.v. 111004223
    19Hollandia T 111003123
    20Limmen 111002023
    21Bilt De FC 111004313
    22Altius 111003213
    23SVH 1 zo11003213
    24Kennemers (de) 111003213
    25SDO11003213
    26SVL 111003213
    27DEM11002113
    28Grasshoppers 111002113
    29Kolping Boys 111002113
    30Velsen Rkvv 111002113
    31Argon 111001013
    32Pancratius Rksv 111003303
    33Meern De11002203
    34ZO-0111000003
    35Jonathan 110013300
    36DCG Rksv 110012200
    37KFC 110010000
    38Senioren 1100134-10
    39Assendelft 1100123-10
    40OSV 1100123-10
    41SCH '44 1100123-10
    42Vitesse 22 1100123-10
    43Zwaluwen Utrecht '11 1100123-10
    44Abcoude fc 1100112-10
    45JOS Watergraafsmeer 2100112-10
    46KDO sv 1100112-10
    47Roda '46 1100112-10
    48Senioren 1100101-10
    49APWC 1100124-20
    50Hooglanderveen 1100124-20
    51Meervogels 31 1100124-20
    52IVV 1100113-20
    53ZSGOWMS 1100102-20
    54DWOW 1100114-30
    55Elinkwijk 1100114-30
    56HMS 1100114-30
    57LSVV 1100114-30
    58Stormvogels ijvv 1100114-30
    59VVZA 1100114-30
    60Wartburgia asv 1100114-30
    61VSV 1100103-30
    62V.V. Bergen 1100115-40
    63DWSV 1100104-40
    64RKAV Volendam100104-40
    65Loosdrecht 1100116-50
    66Beemster 1100105-50
    67United sv/DAVO 1100117-60
    68HBOK 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barkoki, NassimTeamspeler
    Bos, MennoTeamspeler
    Bruins, JorinTeamspeler
    Diermen, Ryan vanTeamspeler
    Dijk, Jesse vanTeamspeler
    Duister, LasloTeamspeler
    Ebbes, JurriƫnTeamspeler
    Eilbracht, JasonTeamspeler
    Graaf, Danny deTeamspeler
    Grootevheen, Rob v.d.Teamspeler
    Hildebrand, ThijsTeamspeler
    Iddekinge, Tim vanTeamspeler
    Schimmel, BrianTeamspeler