• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ouden, Fiona denOverige stafTeammanager
    Wagen, Mandy van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 okt. 13:00Hooglanderveen VR1 - Amsvorde VR1Sportpark Willem Tomassen
    29 okt. 10:30AFC Quick 1890 VR1 - Hooglanderveen VR1Sportpark Dorrestein
    5 nov. 13:00Hooglanderveen VR1 - Soest SO VR1Sportpark Willem Tomassen
    19 nov. 11:30Maarssen VR2 - Hooglanderveen VR1Sportpark Daalseweide
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 okt.Hooglanderveen VR1 - Saestum VR10 - 4
    17 okt.Hooglanderveen Onder-23 - VVZ '49 Onder 23 -
  • Poulestanden VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen VR121013123
    2Hercules Zaandam sc VR121013303
    3Zaandijk VR2210135-23

    Poulestanden VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saestum VR1330010379
    2Soest SO VR13210144107
    3Maarssen VR222007256
    4Vriendenschaar VR132018626
    5Goy 't VR231117704
    6SVF VR131116604
    7Aurora VR121015503
    8AFC Quick 1890 VR12101610-43
    9Amsvorde VR14103512-73
    10Roda '46 VR1301258-31
    11Sporting '70 VR2200215-40
    12Hooglanderveen VR1200217-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Baskaya, RabiaTeamspeler
    Clark, ManoukTeamspeler
    Datema, EvaTeamspeler
    Datema, InezTeamspeler
    Eldin, AmbreTeamspeler
    Kuipers, MelanieTeamspeler
    Morsink, LunaTeamspeler
    Ouden, Fiona denTeamspeler
    Ouden, Lisa denTeamspeler
    Ouden, Simone denTeamspeler
    Pitlo, SuzanTeamspeler
    Riksen, SanneTeamspeler
    Rötscheid, TessaTeamspeler
    Smink, MadelonTeamspeler
    Smit, JanineTeamspeler
    Soedito, IsabellaTeamspeler
    Tilborg, Caro vanTeamspeler
    Vaal, Athina deTeamspeler
    Vermeulen, FienTeamspeler
    Wagen, Mandy van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.